هتک حرمت از یک دختر دانشجو در دانشگاه تهران

* بعد از ظهر روز سه شنبه یازدهم اردیبهشت، آقای نورالدین زرین کلک یکی از اساتید حق التدریس دانشکده هنر دانشگاه تهران در کلاس درس خود از دانشجویان خواست که تصویر یک فرشته را نقاشی کنند. یکی از دانشجویان فرشته ای را به تصویر می کشد که مو برسر نداشت. استاد مذکور به دانشجو میگوید چرا این فرشته مو ندارد؟

در این میان هاجر سلیمی دانشجوی دیگر این کلاس خطاب به استاد می گوید احتمالا نمیخواسته تا موهای این فرشته مشخص شود. استاد مذکور به هاجر سلیمی که یک دانشجوی محجبه است، می گوید” تو که کچل هستی و خود را پوشانده ای چرا حرف می زنی؟در این حین استاد دست خود را به زیر روسری این دختر محجبه (سلیمی) برده و موهایش را از زیر روسری بیرون میکشد و به دانشجویان میگوید:” نه ، این کچل نیست و مو دارد”. در این حین دانشجویان دیگر با قهقهه این دختر محجبه را مورد تمسخر قرار می دهند.

هاجر سلیمی که این اتفاق او را شوکه کرده بود، تا چند ساعت حالت طبیعی نداشت. تعرض این استاد دانشگاه به دانشجوی مذکور باعث خشم گسترده دانشجویان متعهد دانشگاه ها شده و ظهر امروز دانشجویان در مقابل دانشگاه تهران تجمع کردند.

* آشنایی با استاد هتاک اخراجی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

اخبار تکمیلی…

اما در دانشکده هنر دانشگاه تهران چه گذشت؟

* نظر شخصی:
هیچی اصلا باورم نمیشه! باور کنید اگه همچین اتفاقی در مورد من می افتد، بیهوش که هیچی حتما سکته هم میکردم:دی میدونم که الان هیچ نوع احساس همدردی نمیشه با اون خانومه کرد چون مطمئنا به غرورش برخورده! فکر میکنم برای من در اینصورت حتی دانشگاه اومدن هم سخت میشد.
متن خبر جالبه: دانشجویان دیگر با صدای قهقهه اون خانوم رو مورد تمسخر قرار دادن! یعنی اگه این اتفاق در مورد خودشون می افتاد بازهم چنین کاری میکردن؟! البته  دانشکده هنرهای زیبا کلا فضاش خیلی آزاده! با همه این اوصاف من با برخورد غیر منطقی مخالفم (زیادی شلوغش کردن) ولی معتقدم که این کار استاده اخلاقا توجیهی نداره! حتی اگه قصد شوخی هم داشته باشه!

* من یادم هست که زمان دانشجوییم یه درسی داشتیم که استادش فقط یک ترم اومده بود ایران و بعدش دوباره رفت آمریکا و همون یک درس رو (Senior Project) هم توی دانشگاه تهران ارائه می داد و پروفسور هم بود! (توی آرشیو وبلاگم براحتی میتونین اسمش رو پیدا کنید). من خیلی کم سر کلاسش میرفتم.
یه بار من ردیف جلو نشسته بودم و توی آنتراکت کلاس یادم نیست چه شوخی ای کرد که من هم مثل بقیه خندیدم. اونم اومد درست روبروی من و کفشش رو گذاشت روی پام و در حالیکه بدجوری هم نگاه میکرد و محکم پام رو فشار میداد، برگشت گفت: دیدی کلاس من چقققدر خوبه حیفه که خیلی کم میای!
اون لحظه اصلا یادم نیست که چی شد. ولی شاید  باور نکنین که من سه روز اصلا نمیتونستم از اتاقم توی خوایگاه بیام بیرون و همش حالم بد میشد و خدا میدونه داشتم چه فشار روانی ای رو تحمل میکردم.
بعد از اون یه دو سه باری سر کلاسش رفتم و همش هم ردیفهای آخر می نشستم هر وقت هم من وارد کلاس می شدم با صدای بلند می گفت ایشون هم که اصلا سر کلاس نمیاد! حتی برای دوستای منم سوال شده بود که چرا من ۵ شنبه ها که بیکارم سرکلاسم نمیام؟! اتفاقا کمترین نمره کلاس رو هم به من داد! در حالیکه همگروهیم ۱۹ گرفت! این درس امتحان نداشت!
اینه که به نظر من الان هیچ نوع همدردی شاید نتونه اون خانوم رو از اون وضعیت خارج کنه و مطمینا همیشه یادش هست مخصوصا اینکه توجه همه معطوف بهش هم بوده…

۱۱۹ نظر

 1. kamrad ۱۳۸۶-۰۲-۱۶، ۶:۳۶ ب.ظ

  :(

 2. زهرا ۱۳۸۶-۰۲-۱۶، ۶:۴۳ ب.ظ

  واقعا هم نمیشه جز تاسف چیز دیگه ای گفت…

 3. kamrad ۱۳۸۶-۰۲-۱۶، ۶:۴۷ ب.ظ

  :)

  ندا Reply:

  واقعا متاسفم این که دیگه خیلی عقدهای

 4. پژمان ۱۳۸۶-۰۲-۱۶، ۷:۲۵ ب.ظ

  والا خیلی حرکت زشتی کرده. ما اینجا خارج از کشور با اینکه حتی ممکنه با حجاب مخالف باشیم ولی هیچوقت دستمون رو به سوی یه خانم محجبه برای دست دادن دراز نمی کنیم. اینها یه نوع بیماریه و البته نمی شه گفت یک مساله جنسی هست چون یادمه معلم عربی اول دبیرستانم هم با من و بعضی از شاگردها شوخی های خیلی مسخره ای می کرد ولی در عین حال فکر نمی کنم دست زدن یه معلم مرد به سر یه دانشجوی زن و کشیدن موش احتیاجی به تظاهرات داشته باشه!!!!

  فرشید Reply:

  واقعا جای تاسف داره دیگه جای حرفی باقی نمونده که بگیم اگه من تو اون دانشگاه بودم میدونستم چکارش کنم

 5. ماکان ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۲:۵۰ ق.ظ

  واقعا ادم از یه پیرمرد تعجب می کنه!!

 6. زهرا ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۸:۰۹ ق.ظ

  به nothin
  اگه کسی با خودتون اینکارو کرده بود هم همین حرفو میزدید؟!!

 7. زهرا ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۸:۰۹ ق.ظ

  به پژمان:
  منم با برخورد غیر منطقی مخالفم. ولی گاهی اوقات تا اینکارا نشه کاری صورت نمی گیره و قضیه میخوابه

 8. nothin ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۱۲:۱۰ ب.ظ

  والا من که زن نیستم، اگه هم بودم اینقدر پررو نبودم که بخوام سر کلاس از این چرندیات بگم. اما اگه زن ۷۰ و چند ساله ای دست تو موهای من می کرد فقط دلم می سوخت که چرا جوون تر نیست :)) تازه اجازه می دادم کارای دیگه هم بکنه. (kidding) ولی من اون کاری که اون استاد با تو کرد رو کاملاً محکوم می کنم، چون تو با اون کاری نداشتی و او به تو تعرض کرد. به نظر من اون جای اعتراض و تظاهرات داشت تا این یکی. این فقط چون در ظاهر با دین و شریعت منافات داشت و دیگران دیدن قابل پیگیری بود اما واسه تو نه. در هر صورت اگه خواستی تظاهرات علیه اون استاد راه بندازی بگو من حتماً میام :((

 9. قندعسل! ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۲:۵۶ ب.ظ

  زهرا خانم!
  استادی که گفتی با تو اون کارو کرده ازتو خوشش اومده بوده! و دوست داشته هر هفته تو رو ببینه! خیلی نامردی! که سر کلاسش نمی رفتی!!!؟

 10. عاطفه ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۵:۰۹ ب.ظ

  سلام .من کار اون استاد رو تایید نمیکنم ولی مطمئنم برا ی بر خورد با اون استاد نیازی به این همه … نیست /البته از طبع ذاتی دانشگاه تهران که متاسفانه ناشی از بیکاری و بهای بی جا دادان به دانشجو هاش ناشی می شه نمیشه گذشت /موفق باشی

 11. م. ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۷:۳۹ ب.ظ

  سلام زهرا
  راستش منم اومدم خبر همین رو بهتون بدم
  من اگه بودم دک وپوز این مرتیکه رو میاوردم پایین!!
  خیلی الان دوست دارم خفش کنم

  وقتی یه جایی اینو خوندم چند تا فحش که عمرا به هیشکی نگفتم نثارش کردم

  نمیخوام سیاسی کنم ولی همش ثمره ی دو خرداد
  میدونم از این حرفم ناراحت شدی ولی این نظر منه

 12. سپیده ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۸:۰۲ ب.ظ

  واقعا وحشتناکه…..
  دیگه آدم تو دانشگاه هم امنیت نداره!

 13. محمد ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۱۱:۳۵ ب.ظ

  من از شوهرش خبر دارم والا اینکه شما میگید شوکه نه اینجور که شوهرش نمیگفت و همچنین تاکید داشت که مسله سیاسی نشه که شد و بهره برداریشونو از این مورد کردند و این کار بدتر از کار اون استاده بوده زیرا اون استاد جواب حاضر جوابی رودرروی شاگردشو داده که حق استادی و شاگردی داشته (البته کارش رو توجیح نمیکنم ) ولی خودشم به قول شهرش زیاد جدی نگرفته اونهایی به این بی احترامی کردند که اونو کفن عثمانش کردند و هنوز دارند میچرخونندش

 14. محمد ۱۳۸۶-۰۲-۱۷، ۱۱:۳۸ ب.ظ

  و تازه شوهرش فردا سه شنبه اونم شاید بره از استاد شکایت کنه که هنوز هم تصمیم نهایی رو نگرفته اند سر نخا جایی دیگست زهرا از تو امید هست که تحلیل بهتری داشته باشی

 15. pantera ۱۳۸۶-۰۲-۱۸، ۴:۱۹ ق.ظ

  o0o0 hamchin migi ke engar behesh tajavoz shode
  vaghan barato0n motasefam ke inghad kootah fekrin
  mokhetoon andaze ye nokhode
  hichi nemitoonam begam bejoz inke baratoon motasefam
  aghabmoondehaye badbakht

 16. ahmad ۱۳۸۶-۰۲-۱۸، ۳:۴۵ ب.ظ

  khahar man sar on kelas bude , 80% dastan dorughe . heyf ke ma inghadar sade hastim .

 17. صبا و پرهام ۱۳۸۶-۰۲-۱۸، ۳:۵۲ ب.ظ

  سلام زهرا جان
  من و شوهرم تقریبا هر وقت که اینترنت گیرمون بیاد سایتت رو نگاه می کنیم . ولی تا حالا نظر نداده بودم.
  به وبلاگ ما هم سر بزن
  خوشم میاد از اطلاعات آپدیتت

  موفق بویتی

  فراوون

 18. shila ۱۳۸۶-۰۲-۱۹، ۱۲:۰۷ ق.ظ

  salam
  mikhastam begam chetor roozane 100ha mored barkhord badtar az in ba daneshjoohaye dokhtari ke hejabe kameli nadaran mishe va badtarin noe tohinha bahashoun mishe hich etefaghi nemiyofte?????????
  chetor alan ke too khoyaboonha bar har dokhtar o khanoomi badtarin noe tohinha ro mikonana bara inke az nazare jomhoori eslami in khanoomha hejabe kameli nadaran bazam sedaye eteraze kasi be jaee nemiresee????????
  hala ye dokhtar khanoome mohajabe morede tamaskhor gharar gerefte khelii moheme?????
  man migam har 2moredesh irad dareh vali chera in morede dovom bayad inhame mohemtar bashe on ostad bayad mohakeme beshee??
  chera hichkodoom az in herasatihaye ke harroz be sadha dokhtar irad migiran o tohin mikonan dar daneshgaha hichvaght mohakeme nemishan????????????/

  شیرین Reply:

  دانشجویانی که حجاب کامل ندارند ۲ گروهند ۱گروه که از روی عادت است واهل جلف بازی نیستند وظاهرشان اینگونه است که هیچ حرف من در مورد اونایی که هر رفتار ناشایستی رو نشون می دن که باید باهاشون برخورد بشه سعی کن آزادانه تر فکر کنی ظرفیتتو ببر بالا

 19. زهرا ۱۳۸۶-۰۲-۱۹، ۱۲:۰۸ ق.ظ

  سلام
  من خیلی بلاگت رو می خونم
  اما فکر کنم تا حالا نظر نداده بودم
  راستش این کامنتا رو خوندم اخرش قاطی کردم چی درسته چی غلط
  ولی اگر اونطور که شما گفتی درست باشه
  دیگه باید امثال ما چکار کنن؟
  که میخوان مثلا برن تو وادی هنر و اینا
  من خیلی غصه دار شدم از این خبر
  خیلی
  خیلی

 20. زهرا ۱۳۸۶-۰۲-۱۹، ۱۲:۱۵ ق.ظ

  راستی خیلی مسخره است ها !
  یه نفری به نام niki براتون کامنت گذاشته که ای عزیزم یک طرفه به قاضی نرو و اینا و من تو بلاگم بازش کردم !
  من رفتم ببینم چطور روشنگرانه با این قضیه برخورد کرده!
  خودتون یه نگاهی بندازید
  من حالم به هم خورد از نقد زیبا و نگاه نوع دیگرش !

 21. بي نام ۱۳۸۶-۰۲-۱۹، ۱۰:۵۶ ق.ظ

  خانم شیلا
  شما واقعا اینقدر از مرحله پرت هستید یا خودتون رو زدید به چیزبازی!؟ شما من یه سوال از شما می پرسم. چرا در همه جای دنیا با دزدان واشرار برخورد می شه و روزانه هزاران توهین وگاهی شکنجه و زندان نسبت به اونها صورت می گیره اما هیچ وقت زندانبانان و قاضیان و مامورین اجرا که به این بیچاره ها ضلم می کنند و حتی گاهی بهشون دستبند هم ی زنند ( وااااای دستبند! چه توهین هایی!!؟) مورد مواخذه قرار نمی گیرند.
  خانم نابغه دوران!
  در این مملکت حجاب قانونه و بی حجابی یعنی قانون شکنی! احتمالا به این خاطره که وقتی به یه خانم محجبه توهین می شه ملت ناراحت می شن ولی تذکر به خانمهای بدحجاب (توهین به اونهاست؟؟!!!) کاملا قانونیه!

 22. بي نام ۱۳۸۶-۰۲-۱۹، ۱۰:۵۷ ق.ظ

  ظلم* و می زنند*

 23. Alireza ۱۳۸۶-۰۲-۱۹، ۹:۲۴ ب.ظ

  I think he has not done a appropriate job. however, first of all he is 75 and considering that he should have been retired by now!
  about your class Zahra jan, I am surprised about that prof. from US. becasue no one cares about who is in class who is not in US or Canada. unless, that is laboratory . laboratory is also usually by students!
  so, this guy wasn;t a real prof from US:)))
  shad bashi,

 24. :: هادی :: ۱۳۸۶-۰۲-۱۹، ۱۰:۴۱ ب.ظ

  سلام
  یه پست در مورد آقای زرین کلک گذاشتم
  خوشحال میشم بخونی

 25. HALEH ۱۳۸۶-۰۲-۲۰، ۱۱:۵۱ ق.ظ

  salam
  nemidoonam chera shoma zahere majera ro mibinid va ghezavat mikonid yek lahzeh khodetoono sare klase dars ostad tajassom konid be farz ham ke ostad gofteh chera in fereshteh moo nadareh
  CHERA BAYAD HICHKAS JAVABI BE IN MOZO NADEH ELLA YEK DOKHTARE MOHAJABEH PORROO
  EY KASH IN HOJB VA HAYA RO DAR BATEN HAM DASHT
  MAN KHODAM BA INJOOR ADAM KE DAR ZAHER BA HEJAB VALI DAR ZABAN VA AMAL BIHEJAB ZIYAD DIDAM
  MANZOORAM INEH KE INGHADR BE OSTAD GIR NADIN KAMI HAM BE FAHMO SHOORE OON DOKHTAR KE TAZEH MIGAN KE SHOHAR HAM DASHTEH VA BAYAD BISHTA AZ YE DOKHTARE MOJARAD REAYAT MIKARDEH VA KHODESHO BA IN SHIRIN KARIAYSH SARE ZABOONA NANDAZEH FEKR KONIN VA YEK TARAFEH BE GHAZI NARIN
  NEMIGAM KARE OSTAD KHOOB BOODEH VALI KARE DOKHTARE BAAD TAR AZ KARE OSTAD BOODEH

  شیرین Reply:

  تند نرو اگه یک دختر با ظاهری مورد پسند اون اقا این حرفو می زد می گفت سر و زبون داره و باهاش کلکل می کرد اخر سر هم چون ازش خوشش اومده ۲۰ می داد من دیگه این چیزارو کهنه کردم با خیلی ها هم سرو کار داشتم

  زهرا ح Reply:

  خاک بر سر چنین اساتیدی که مملکت را به فساد میکشن

 26. Alireza ۱۳۸۶-۰۲-۲۰، ۱۲:۴۳ ب.ظ

  jaleb bod keh comment mano pak kardi!!
  baram ajib bod keh man chizi goftam ajib!!!
  be har hal har joor rahati.

 27. Alireza ۱۳۸۶-۰۲-۲۰، ۱۲:۴۴ ب.ظ

  shramandeh, alan comment amo didam. harfamo pas gereftam!!! nemidonam chera natonesteh bodam bebinam!
  shad bashi

 28. shila ۱۳۸۶-۰۲-۲۱، ۸:۱۵ ب.ظ

  Agha ya khanoome Bi NAm
  avalan part shoma hastid
  mamlekati ke to yeki az afradesh bashiii maloomeh hamchin ghavanini dareh
  to ke be andazeye kafi shoor o dark nadari javabe comment man o lazem nist bediii
  to motevajeh nistiii ke aslan in ghanoon eshtebaheee
  yek ABLAHI mesle to in ghanoone gozashtee

 29. فرامرز ۱۳۸۶-۰۲-۲۱، ۱۰:۵۰ ب.ظ

  خانم ببخشید شما راستی راستی اینقدر خرید؟ یا این که اصولن شوخ هستید؟

 30. علیرضا حسینی ۱۳۸۶-۰۲-۲۳، ۱۲:۵۲ ق.ظ

  بنام خدا

  اینکه یک استاد دانشگاه، با دانشجوی خودش (اونم دانشجوی محجبه) چنین رفتاری داشته، واقعاً جای تعجب داره.

  برای بعضی‌ها (مثل nothin) متاسفم که همه‌چیز رو مسخره می‌گیرن یا اینکه ساده می‌پندارند!
  بهرحال اونایی که فکر می‌کنن اون استاد دانشگاه کار خوبی کرده، یا اینکه لااقل کار بدی نکرده، می‌تونن خواهر یا مادرشون رو ببرن پیش همون استاد و ازش خواهش کنن ی‌موقع، ی‌جایی ناقافل دستی به زیر روسری ناموسشون برده بشه، تا دیگران هم ی‌خورده بخندند. اونوقت معلوم میشه کار خوبی بوده یا…

 31. علیرضا حسینی ۱۳۸۶-۰۲-۲۳، ۱:۰۰ ق.ظ

  بله. من هم برای niki کامنتی آماده کرده بودم. توی وبلاگ “یادداشت‌های یک مرد تنها” دوتا لینک بود که اول به اونجا رفته بودم و بعدش به اینجا اومدم.

  ای کاش حداقل کامنت‌هاشو غیرفعال نمی‌کرد!

 32. علی ۱۳۸۶-۰۲-۲۴، ۹:۳۸ ق.ظ

  به نظرمن این استاددانشگاه انسان بسیارهرزه وبی غیرتی بوده وبایدبا چنین کسانی برخوردجدی از طرف کسانی که ناموس خودرادوست می دارند بشود تادیگرکسی جرات این قبیل کارها را به خود ندهد

 33. علی ۱۳۸۶-۰۲-۲۴، ۹:۴۸ ق.ظ

  اقای nik انسانیت به سن وسال نیست یا به سابقه کاری انسانیت به شعور است به خویشتنداری کسی که دراین سن وسال نمیتواند خودرا نگه دارد لابد در جوانی خیلی بدتر هم بوده واکنون به خاطر شرایط سنی نمیتواند بعضی کارهی کثیف دیگر انجام دهد

 34. دانشجو ۱۳۸۶-۰۲-۲۶، ۱:۲۸ ب.ظ

  من واقعا متاسفم از این وضعیتی که پیش امده و همچنین متاسفم برای همکتاسی های خانم سلیمی و معتقدم هتاک باید محاکمه شود

 35. صفا ۱۳۸۶-۰۲-۲۸، ۱:۴۲ ق.ظ

  به نظر من هر مجازاتی برای این استاد (استاد که چه عرض کنم !!)در نظر گرفته بشه بازم کمشه
  شرم آوره که با این سنش هنوز دست از شهوت رانی بر نداشته

 36. سعید ابراهیمی ۱۳۸۶-۰۲-۳۱، ۱۱:۲۴ ق.ظ

  زهرا جون خوشم اومد از این سایتت منم بعد از امتحاناتم وبلاگ کامل میکنمبه همین خاطر اسمشو نمی نویسم.
  اما من هم مانند دیگر افرادی که این کار استاد رو محکوم کرده اند محکوم میکنم ولی نباید به اون گفت استاد باید گفت:روانی،احمق،عٌقده ای،و…

 37. محمد ۱۳۸۶-۰۲-۳۱، ۶:۱۳ ب.ظ

  اگه من اونجا بودم یه جواب گنده به استاده می دادم من خودم تو دانشگاه که هستم اگه کسی بخواد به کس دیگه ای تعرض کنه جلوش وامیستم دخترای همکلاسم هم ازم می ترسن چون تا صدای خندشون بلند می شه بهشون می توپم البته من خشک نیستم تغریبا خصوصیات ما یه هم نزدیکه به قول شما خانم زهرا منم قیافم مظلومه و از این جور چیز ولی به اعتقاداتم پایبندم در ضمن وبلاگ یه دختر مذهبی با وبلاگای دیگه هیچ تفاوتی نداره و لی بعضی ها واقعا حیوون هستن(بلانسبت شما) اینم بگم که نباید به کسی بیاد که مذهبی هست یا نه مهم اینکه مذهبی باشه.در ضمن به نظر دهنده ها می گم البته به بعضی ها خیلی احمقید.و در اخر وبلاگ خوب قشنگی هم دارید دوست دارم بیشتر با شما اشنا بشم شاید یه جاهایی من بتونم به شما کمک کنم یا شما به من.با ارزوی موفقیت.

 38. گیل آبادی ۱۳۸۶-۰۳-۲۶، ۵:۱۴ ب.ظ

  سلام.
  من وقتی شنیدم باورم نشد . چون امثال ایشان همیشه می گفتند:اعتقاد هر کسی محترم است.اما مشخص است از شعار تا عمل فاصله بسیار است.

 39. اقا اسماعيل ۱۳۸۶-۰۵-۷، ۲:۰۴ ق.ظ

  بنام خدا
  نظر من اینکه هر دو تقسیر دارند اینکه استاد نباید هم چین کاری کیکرد و نه اینکه دختر خانوم نباید این حرف رو میزد.
  هر چند کسی این نظر منو نمی خونه چون اسلان حال و حوصله شو نداره
  که نظر منو بخونه تمام

 40. abbas ۱۳۸۶-۰۵-۱۰، ۸:۳۵ ب.ظ

  خیلی متاسفم برای اینکه نمی توانم کاری بکنم.مسولین باید فکری به حال این افراد بکنند.

 41. zahra ۱۳۸۶-۰۶-۱۲، ۱۲:۱۲ ب.ظ

  vagean motassefam baraye ye jameah masalan eslami ke ye dokhtare ba hejab hame ja bayad tahgir beshe chera?

 42. محمد ۱۳۸۶-۰۶-۱۹، ۱:۳۰ ب.ظ

  خیلی استاد مادر قهبه بوده

 43. نیما ۱۳۸۶-۰۶-۲۱، ۳:۴۴ ب.ظ

  man age be jaye khanome salimi bodam yagheye ostado migereftam kafshamo dar miyavoram o toye halghesh mikardam .

 44. نسترن ۱۳۸۶-۰۷-۶، ۱:۵۱ ب.ظ

  این استادوبایدازبرج میلاداویزون کنن تاعبرتی باشه واسه سایرین

  مونا Reply:

  به نسترن

  مونا Reply:

  موافقم .

 45. ح ۱۳۸۶-۰۷-۱۳، ۱:۵۳ ق.ظ

  خاک بر سرت استاد

 46. نا شناس ۱۳۸۶-۰۷-۲۳، ۲:۲۰ ب.ظ

  سلام
  به نظر من باید دست وگردن همچین استادی را شکست تا دیگه از این غلط ها نکنه
  واقعا استاده اقده ای بوده
  من نمیدونم چرا همچین استادهایی رو تو دانشگاه راه میدن
  هر چند اگر شاگردهم محجبه هم نبود باید استاد رو به میز محاکمه کشوند

  تشکر از وبلاگ خوبت

 47. زیبا ۱۳۸۶-۰۸-۲۳، ۸:۲۲ ب.ظ

  اگر حجاب اجباری نبود این اتفاق نمی افتاد

  من Reply:

  باید ظرفیت پذیرش را بالا برد نه اجبار را

 48. فرياد ۱۳۸۶-۰۸-۲۴، ۱۰:۰۹ ب.ظ

  سانسور شد

 49. rozhin ۱۳۸۶-۱۰-۲، ۴:۰۹ ق.ظ

  arash joon vaghean damet garm vase harfaye toopiiiii ke mizani ina enghad kharan enghad ahmagho bishooran engar ma hameye moshkelatemoon hale alan faghad moshkelemoon tare efate khanoome ke maloom shode
  akhe omole nadid badid (( ba hamoon khanoom mohajabam)) be andazeye kafi ridin too in mamlekat bas nabood?
  in shabaee ke dokhtaraye bad bakhto too bazdashga nigar midaran yeki nis biad bege agha kharetoon be chan man? hezar jooram bala sareshoon miaran bazam hame lalan
  hala ke kahnoom moohaye abrishamish oomade biroon mese sheipoor chi hamaro khabar kardan

 50. rozhin ۱۳۸۶-۱۰-۲، ۴:۱۲ ق.ظ

  khak bar bar sare harchi hejabo ba hejabe daste oon ostad dard nakone migof manam mioomadam komakesh

  یما Reply:

  رضا خان دوم

 51. 1rozhin ۱۳۸۶-۱۰-۲، ۴:۲۶ ق.ظ

  hanooz delam khonak nashode chi mishe in rejime koofti bere oon vakht midoonam che balaee sare hamon masalan khanoomaye be hejab biaram ta dige nazare bija nadan va too oomre shakhsie kesi dekhalat nakonan
  be ghole bazia shoma enghad bad formin ke khejalat mikeshin kesi bebinatetoon vase hamin injoori khodetoono too patoo mipichin man vaghean az oon ostade mohtaram be khatere karesh tashakor mikonam va dastasho miboosam

 52. وحید ۱۳۸۶-۱۰-۱۶، ۱۱:۰۴ ق.ظ

  زهرا جون زیاد سخت نگیر

 53. عباد ۱۳۸۶-۱۰-۲۰، ۶:۴۸ ق.ظ

  این اولین بار نبوده که همچین اتفاقى افتاده‌ خیالتون راحت باشه که اخرین بارم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!
  از شما هم خواهش مى کنم که مسایًل به این کوچیکى رو انقدر بزرگش نکنید!plz
  thanks

  جلال Reply:

  امیدوارم همین کوچیکا رو ناموس نداشتت اوار بشه تا بفهمی کوچیکه چیه.

 54. شروين ۱۳۸۶-۱۰-۲۰، ۶:۵۵ ق.ظ

  باید خواهر اون استاد رو گایید تا درس عبرتی شه واسه استادای خواهر کسه که نمره نمیدن.

  جلال Reply:

  تو این امر خیر یارتم اخوی.

 55. makan ۱۳۸۶-۱۰-۲۰، ۷:۱۱ ق.ظ

  akhe dokhtare khob arash joon rast mige ,kire bandeye haghir be shakhse bere too konet.
  akhe madar koseye kalagh dast be mohat zad, kiresho ke too koso konet nakad ke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  azizam az ghadim goftan gar nakhahi shavi rosva ham range jamaat sho!!!!!!!!!!!
  bayad injoori mored tamaskhore mardoom shin ta adam beshin.
  dar kol az man be to nasihat uon kose kone holooto beriz biroon ta barobax daneshgatoon halesho bebaran.
  ZAHRA khanoom age ma ram ghabel donesti ye hale kocholooam be ma bede.mer30 azizam

 56. تن ۱۳۸۶-۱۱-۶، ۱۰:۵۴ ق.ظ

  اینقدر امل نباش راستی چرا نبوسیدیش

 57. تن ۱۳۸۶-۱۱-۶، ۱۰:۵۶ ق.ظ

  من بودم به اون ادرس میدادم

 58. محسن کرباسیان ۱۳۸۶-۱۲-۵، ۴:۴۷ ق.ظ

  ولی حالا که خوب فکر می کنم میبینم که اگه من برادر زهراخانم و یاحداقل دوست اون بودم و یاباور کنید اگر حتی به عنوان یک غریبه درآن کلاس حاظر بودم حداقل کاری که می کردم ” خواهر بزرگ آن استاد رامی گاهیدم”

  جلال Reply:

  ایول به غیرتت اخوی.

 59. علي ۱۳۸۶-۱۲-۱۴، ۲:۱۸ ب.ظ

  واقعا خاک بر سر استاده بشه خجالت هم خوب چیزیه

 60. riba ۱۳۸۷-۰۱-۴، ۱۱:۵۰ ب.ظ

  تنها یک جمله می توان نوشت و البته اول تعمل کرد : هر آنچه برای خود می خواهی برای دیگران چه محجبه چه … و چه ایرانی و چه غیر ایرانی هم بخواه و هر چیزی که نمی خواهی برای خود برای هیچ کس و هیچ انسانی نخواه .!

  نکته در اینجاست که دختر هر مشکلی که داشته استاد نه در ایران در هیچ کجا حق این عمل رو نداشته و می تونسته دانشجورو از کلاس اخراج کنه و یا … ولی خوب … .

 61. عابد ۱۳۸۷-۰۲-۵، ۱۱:۲۶ ق.ظ

  به نظرم با این ادم نماها که متاسفانه بعضی ها اسم استادو روشون میذارن نمیشه عین ادم برخورد کرد.
  اگه من تو کلاس بودم می دونستم چه جوری حالیش کنم.
  تمام جلوبندیش رو پیاده می کردم.
  البته جدا از مسلمان بودنم بخاطر انسان بودن این کارو می کردم.
  ۱۰۰% این استاد از اون خوک های کثیفی (filthy pork) بوده که ناموسشو رو (که من فکر نکنم اصلا داشته باشه) تا موقعیتش جور بشه برای وجهه پیدا کردن پیش امثال خودش حراج می کنه و مسلما از سواد هم بی بهره است. نمونه های خفیف تر ش رو ما تو دانشگاهمون داریم که بزودی می خوایم حالشون رو بگیریم.
  این جواب افرادی هست که منطق دین و آزادی مشروع رو نمی فهمن
  و گرفتار سنت استدراج الهی شدن و تا آخر عمرشون شیطان باهاشونه و با زیبا جلوه دادن امور بد تو نظرشون به اونا حال میده.
  خوب مسلما برای تشکر از شیطان باید یک سری هدیه هایی هم براش بفرستن.
  به نظرم باید عملی رو که مختار برای انتقام از حادثه ی عاشورا اعمال کرد رو روشون پیاده سازی کنیم تا بفهمن یک ادم نما چقدر کره داره.
  بامید رسیدن به قله های پیشرفت در سایه ی حکومت جمهوری اسلامی ایران

 62. delara ۱۳۸۷-۰۳-۵، ۹:۱۹ ب.ظ

  واقعا برای همچین جامعه ای متاسفم با این استادی که دارد از اینکه استادهستم واقعا شرمنده شدم باید همچین آدم مزخرفی از جامعه ترد شود

  حتی زشترین حرفها هم لایقش نیست

  خداوند برای همچین آدمی مجازات سختی در نظر خواهد گرفت

 63. ناشناس ۱۳۸۷-۰۳-۶، ۳:۵۳ ب.ظ

  امید وار سر خانوادهی او هم همین بلا بیاید

 64. Amir ۱۳۸۷-۰۳-۱۸، ۶:۰۹ ب.ظ

  civh ohkl k,aji ihj rak’i hlh odgd adame rikakari hasti

 65. محمد ۱۳۸۷-۰۳-۲۳، ۹:۲۰ ق.ظ

  به قوله یکی از دوستان دستزدن یه مرد ۷۰ ۸۰ ساله به موهایه دختری که جایه نوشه که تظاهرات نداره !!
  این مردم اگه راست میگن واسه گرون شدن بنزین و برنج و گوشت و روغن و هزار چیزه دیگه که نیازه روزمره همست برن تظاهرات بکنن! واسه دروغ گفتن علنی رئیس جمهور تظاهرات بکنن! واسه تورم بالایه ۳۰% تظاهرات بکنن! اون دختر هم بلده خودش حقشو از اون مرد بگیره! شما دلتون واسه اون نسوزه!

 66. سحر(یک دانشجو) ۱۳۸۷-۰۶-۴، ۱:۴۰ ب.ظ

  اول که عوضی و بی شعور بودن این استاد واضحه و مردان عوضی هر چه پیر تر میشن هرز تر میشن.دوم اینکه برای افراد کوته فکری مثل آرش که خودشون هیچی نیستن ولی فکر میکنن که میتونن راجع به دیگران نظر بدن و حکم صادر کنن. معنی تعرض برای تو یعنی گاییدن چون تا کسی امثال تو رو نگاییده به جاییتون بر نمیخوره اما بعضی ها بر خلاف امثال تو برای خودشون ارزشها و اعتقاداتی دارن

 67. کامیار ۱۳۸۷-۰۷-۷، ۱:۳۰ ب.ظ

  افرادی که این موضوع رو رسانه ای کردند، اهداف سیاسی داشتند.

 68. i ۱۳۸۷-۰۹-۱۱، ۱۲:۴۹ ب.ظ

  به نظر من این شایعه است برای اهداف سیاسی

 69. كوروش ۱۳۸۷-۰۹-۱۹، ۱۱:۳۲ ق.ظ

  .به نظر من این استاد باچنین کاری یه دهن کجی بزرگ به جامعه اساتید و افراد معتقد انجام داده ومن این کارو مذموم وزشت می دونم

 70. خدیجه ۱۳۸۷-۰۹-۲۸، ۵:۰۴ ب.ظ

  خدایا اصلا باورم نمیشه پس مسئولای اون دانشگاه خراب شده بوق بودن اونجا؟ببخشید زهرا خانوم منبع این خبر کجاس؟اگه من بجای اون دختر بودم همون لحظه می مردم.من شخصا معتقدم باید به فرموده های پیامبر عزیزمون گوش بدیم حتی اگه یه دختر محجبه مورد تمسخر قرار بگیره.

 71. خدیجه ۱۳۸۷-۰۹-۲۹، ۱۱:۴۹ ق.ظ

  ببین اقا ی ارش شما که از این استاد بی همه چیز عقده ایتری یعنی چیکه زنای حزب الهی باید تاوان پس بدن هگه یکی با همسر یا خواهر یا مادر خودت این کار رو می کرد چیکار می کردی؟

  شیرین Reply:

  کار استاد و دختره هر کدوم ب دلایلی نادرست بوده و اما تو که بی ناموسی حرف نزن به گور می بری دیدن برگشتن رژیمو تو هستی که بزودی تاوان پس بدی

 72. Behzad ۱۳۸۷-۱۰-۷، ۸:۱۳ ق.ظ

  Bayad begam in bar migarde be farhange jame e.age har che ghadr sakht tar begiran mardom bishtar be in chizha roo miyaran.khob man ham vase oon sister moteasefam.00989370502842

 73. امیر ۱۳۸۷-۱۱-۲۹، ۱۲:۴۱ ب.ظ

  به نظر من اون خانوم باید بی هیچ ترسی با مشت میکوبید تو دهن استاد جلوی همه بچه ها.

 74. امید بکن ۱۳۸۷-۱۲-۱۱، ۲:۳۳ ق.ظ

  agha joon chera ma nadideh ghezavat mikonim bayad sabr mikardim bebinim oon ostade kose nane in kate hast ya na bad bacheh koonay tehron miomadan madaresho migaeedan albate zahra jonam kheili kam sabr bode nazashte bebinim kar be koja mikeshe

 75. پوریا ۱۳۸۷-۱۲-۲۸، ۱۲:۴۹ ب.ظ

  فکر کنم زن استاده بهش نمیداده عصبانی بوده

 76. رضا صالحی ۱۳۸۸-۰۱-۱، ۱۱:۳۰ ق.ظ

  کار این استاد بی ادب و وحشی رو باید با اخراج چنین جانوران وحشی جواب داد .اصلا اطلاق کلمه مقدس استاد به چنین جانور وحشی بسیار دور از شان اساتید است و نباید کلمه استاد را به این راحتی از ارزش ساقط کرد.

 77. مصطفی ۱۳۸۸-۰۲-۱۶، ۴:۴۲ ب.ظ

  با سلام اولا کمتر پیش میادیک استاد این کارروبکنه چون هم جایگاهش روازدست میده وهم به نحوی شغلش رو .من امیدوارم که این یک شایعه بوده .واگرهم واقعیت داشته باشه برای این استاد متاسفم ونباید کلمه استاد روبرای این شخص استفاده کرد وکلمه حیوان برای این شخص بهتراست. وبرای دانشجوی دختر که این بلا به سرش آمده یک امتحان از طرف خدا بوده است وخداخواسته ببیند که این دختر چقدر تحمل داره .توکل به خدا وصبر پیشه کن.یاعلی

 78. mohammad ۱۳۸۸-۰۲-۲۹، ۸:۱۲ ق.ظ

  بلا نسبت بیشتر مردم با غیرت ایران اسلامی مون .ریدم تو اون غیرت ایرانی تون (اونایی که براشون مهم نیست)که یه جو غیرت تو وجودتون نیست .تف توی صورت کسی که براش این جور چیزها مهم نیست چون بی خانواده است و از زیر بوته تیغ درآمده است لابد انایی که میگن عیبی نداره اجدادشون تا دیروز دله دزد و بی ناموس و بی غیرت بودندیگه. ما۲۵۰۰سال سوار اون اروپاییای کثیفیم ولی متاسفانه عناصر خود فروخته ای هستند که۵۰۰سال است پرچم ما را بردن توی لجن و می خان ملیتی با نام ایرانی را از بین بردن و بنیاد ناموس داری را از ایرانیان جدا و اون ها رو بی غیرت و بی خانواده کنند و حتی ملیتمان را از ما بگییرن اونها دست کمی از شاهان هوس پرستو بی غیرت قاجر راندارند .

 79. h.r ۱۳۸۸-۰۳-۱۹، ۵:۱۳ ب.ظ

  سلام
  انقدر سخت نگیر از این سفت زن ها زیاد پیدا میشه.

  شما هم اشتباه کردی و باید یک بوسش می کردی و پاهاتو می دادی بالا که هم آقای استاد یک حالی کرده باشه و هم تو نمره ی اون درست بیست بشه.

  اگه خواستی جواب بده نخواستی یک کس بده اگه بازم نخواستی کون بده یا لب بده یا پستون های نازتو بده بخوریم .

  تا بعد……

 80. اينكا ۱۳۸۸-۰۳-۲۵، ۸:۵۱ ب.ظ

  ایشون باید میرفتن حوزه علمیه قم تا معنی تعرض رو با تمام وجود درک میکردن وجرات علنی کردنش نداشتن.متاسفام واسه کسی که هنر میخونه وهر توهمی رو برای ادمای بیخبر نقاشی میکنه

 81. جلال ۱۳۸۸-۰۳-۲۶، ۲:۵۲ ق.ظ

  به دهنت… .

 82. جلال ۱۳۸۸-۰۳-۲۶، ۳:۰۴ ق.ظ

  افرین ابجی همین ارزوت عین بودنه.

  یما Reply:

  کار احمقانه می کردی

 83. marjan ۱۳۸۸-۰۴-۳، ۵:۵۲ ب.ظ

  vaghean in jo0r ostada bayad az jame”eye ma tard shan
  .
  vali be nazare man dokhtare bayad hamo0n ja javabe kare o0n pire mardo midad

 84. marjan ۱۳۸۸-۰۴-۳، ۶:۳۳ ب.ظ

  baraye ashkhasi bi fekri ke faghad bayare cherto pert goftan hazerano kheyli bi sho0″o0ran az tarafe hame MOTEASEFAM
  vaghean jameeye maro bebin : adamaye tahsil kardash ke in jo0ri nazar bedan vaghean bayad behesho0n goft KHAK TO) SARETO)N

 85. SARA ۱۳۸۸-۰۴-۹، ۴:۴۳ ب.ظ

  IN OSTAD KESAFAT TARIN ADAME KE ASLAN NABAYAD RASHE BEDAN AVAZI

  SARA Reply:

  AKHE MAGE OSTAD FOZOLE KHEYLI ADAM KASIFI BODE

  مجاهد Reply:

  این پلان شما خیلی غلت است استاد حق دارد که شاگرد را نوازش بدهد شما این پلان شوم را گرفته که استاد دانشگاه را ترک نماید.

  مجاهد Reply:

  کجا هستی که بامن ملا قات نماید استاد حرف بده نزده بخاطر همین کار است گور بخیل تنگ است یه خیرات نماید

 86. شیرین ۱۳۸۸-۰۵-۱۳، ۱۲:۳۸ ق.ظ

  تا این استاد ها هستند مشکلات هست یکی از اساتید ما می گفت برید خدا رو شکر کنید که تعدادشون کم شده موقع ما همه استادامون همینطور بودند

 87. من ۱۳۸۸-۰۵-۱۳، ۱:۱۱ ق.ظ

  تو که الانشم گاییده شدی من اگه ننه و خواهرتو ببینم یک لحظه هم معطل نمی کنم

 88. من ۱۳۸۸-۰۵-۱۳، ۱:۱۳ ق.ظ

  واقعا نمی زارن گه بخوریم

 89. شهین ۱۳۸۸-۰۵-۱۳، ۱:۲۳ ق.ظ

  من ۱۲ سالمه می پسندی البته قبلا کارمو ساختن

 90. نازدار ۱۳۸۸-۰۶-۱، ۱۰:۵۸ ب.ظ

  دخترهای دانشگاه و بخصوصابرا هیم محمدی را بگایم

 91. hamed ۱۳۸۸-۱۱-۳، ۲:۴۰ ق.ظ

  بااعدام استاد موافقم

 92. hamed ۱۳۸۸-۱۱-۳، ۲:۴۲ ق.ظ

  نازدار شعورداشته باش

 93. مهدی ۱۳۸۸-۱۱-۵، ۲:۲۳ ق.ظ

  نمی دونم کی هستی و دینت چیه؟ کاری هم ندارم. فقط مطمئنم که “دختر” نیستی.

 94. nazanin ۱۳۸۸-۱۱-۸، ۱۰:۴۲ ب.ظ

  salam vaghti dashtam emaila ro mikhondam baraye bazi afrad taasof khordam ke ensaniyat va hormato faramosh kardan behtar bod dostan be jaye harfaye na khoshayand khili matin nazarateshono migoftan

 95. MR ۱۳۸۸-۱۱-۲۰، ۱:۰۲ ب.ظ

  دمش گرم

 96. حمید ۱۳۸۸-۱۱-۲۲، ۱۰:۰۴ ب.ظ

  من اگه جای برادر اون دختره بودم استاد مربوطه رو خشک خشک ….

 97. حمید ۱۳۸۸-۱۱-۲۲، ۱۰:۰۸ ب.ظ

  اگه همچین استادی دست من بیفته خواهر مادرشو ….
  خاک برسرهرچی بی غیرته.

 98. سارا ۱۳۸۹-۰۱-۸، ۵:۴۸ ب.ظ

  امیدوارم به زودی این جامعه راهش پیداکنه یا جامعه واقعا اسلامی یا بدون اسلام.توی دانشگاه هنر رنگ اسلام نامریی است

 99. ...حالا ۱۳۸۹-۰۱-۲۴، ۱:۰۷ ب.ظ

  چه استاد بی شخصیت بی فرهنگی

 100. ر_م ۱۳۸۹-۰۱-۲۴، ۱:۱۱ ب.ظ

  شایعس بابا. کثافتا میخوان مظلوم نمایی کنن.لابد اینم فیلم جدیدشونه

 101. xxx ۱۳۸۹-۰۱-۲۴، ۱:۱۲ ب.ظ

  از کارای دولتیا تو کهریزک و اوین که بد تر نبوده . بوده؟

 102. بخون ۱۳۸۹-۰۳-۱۴، ۵:۴۵ ق.ظ

  http://kamkendex.blogfa.com/post-418.aspx

  این رو هم بخون