روحیات پسرها از دید یک پسر- روز دختر:-)

* خوب مثل اینکه طبق این روایت امروز روز دختره:) حتما میگید بابا چه خبره؟ روز زن کم بود حالام روز دختر ولی خوب نگران نباشید، نه بابا تو رو خدا هدیه چیه؟! ما دخترا فقط سلامتی تون رو میخوایم. کی گفته به ما هدیه بدین و یا تبریک بگین؟
بیچاره پسرها:) البته خوب یادتون باشه شماهام روز پدر دارید که واستون کافیه

* خوب به مناسبت این روز گرام چند تا مطلب زیبا آماده کردیم تا به سمع و نظر شما برسانیم:-) حقیقتش اینه که حیفم می اومد اینها رو توی لینک دونیم بذارم و ترجیح دادم کل مطالبشون رو اینجا کپی کنم.

* مردی بر درخت گردویی تکیه زد و گفت میوه ای به این کوچکی را خدا در درختی به این بزرگی نهاده و هندوانه به این بزرگی را در بوته ای به این کوچکی. تا حرفش تمام شد گردویی از بالای درخت بر سرش افتاد مرد گفت: خدا را صد هزار بار شکر که هندوانه نبود!!!!!!!!!!!

* ترکیب جدید: ببین، الان دیگه همه می‌دونن که لیوانه نصفش پر از آبه، این همه دکتر‌مهندس‌روشنفکر‌بازی در‌نیار!

* روحیات پسرها از دید یک پسر:
اولش بگم که راجع به این مطلب من بی تقصیرم. و من عین مطلب رو کپی کردم و مایلم نظرات و تجربیات شما رو هم بشنوم. من با بعضی از حرفهایی که اون آقا در این نامه نوشته موافقم ولی نه همش چون به نظرم بعضی جاها خیلی یکطرفه بود حتی در مورد پسرها. این نامه در جواب این متن خانوم احمدنیا نوشته شده که من در مطلب شرط بقای یک رابطه دوستی نظرم رو راجع بهش نوشته بودم. و اما عین مطلب:
طرد” از نگاهی دیگر!
سلام من از خواننده‌‌های وبلاگ شما هستم واقعا وبلاگ خوبی دارید و از آن بسیار لذت می‌برم با بسیاری از ایده‌های شما درباره آنچه بر سر زنان و حقوق زنان می‌رود موافقم اما گاهی احساس می‌کنم کمی بی‌انصافی درباره‌ی مردان می‌شود؛ می‌شد کامنت بگذارم اما ماشاءالله گاهی وقت‌ها آنقدر کامنت‌های شما زیاد می‌شود که آدم فکر می‌کند مطلبش گم می‌شود. من تا الآن کامنتی نگذاشته‌ام اما با دیدن مطلبی با عنوان ” طرد” لازم دیدم بعضی چیزها را بنویسم. من خودم دانشجو هستم در خوابگاه زندگی می‌کنم و آشنایی نسبتا خوبی با روحیات پسرها دارم آدمهای خوب دیده‌ام و آدمهای بد را هم به تعداد بیشتر، اما در یک نکته به یقین رسیده‌ام وآن اینکه رابطه بسیار روشنی بین دوست‌دختر‌داشتن جدی و یا تعداد دوست‌دخترهای یک پسر و تعطیل‌بودن او وجود دارد، می‌بخشید که واژه‌ای بهتر از تعطیل در اینجا پیدا نمی‌کنم. بهترین بچه‌ها و پاک‌ترین آنها حتی وقتی که خودشان هم مایلند تا با یک دختر دوست باشند موفق نمی‌شوند، اما کسانی که کمترین دانش کمترین معرفت، کمترین انصاف و کمترین تعهد اخلاقی را دارند همواره با گلهای سرسبد دانشکده‌ها طرح دوستی می‌ریزند و طبعاً طالب بهره‌گیری‌های جنسی و مانند آن می‌شوند. ای کاش از همان دختر می‌پرسیدید که با چه ملاکی به سمت آن پسرها رفته که آنها او را پس از آنکه تقاضای جنسی آنها را نپذیرفته رد کرده‌اند؟ و اگر آن فرد شهامت دفاع از عملکردش را دارد این ایمیل مرا خدمت ایشان بدهید. فکر می‌کنم بحثی در حد ایمیل به خودشناسی ایشان کمک خواهد کرد. من جواب شما را لااقل در اکثر موارد در چنته دارم خوش‌تیپی پسر یکی از عوامل است که البته تا حدی این طبیعی است، اما متأسفانه برخی هزینه‌های زیادی بر سر این مطلب می‌پردازند؛ پسرهایی که بدنسازی کار کرده و بر و بازویی به هم زده‌اند مورد توجه قرار می‌گیرند ولو آنکه از لحاظ آی‌کیو اندکی از حد مرزی فراتر باشند. آنها توقعی که از یک دختر می‌توانند داشته باشند چیست؟! همانطور که می‌گویند رابطه بین زیبایی و عقل در دختران معکوس است که البته من تا حد زیادی به این باور دارم واقع مطلب این است که پسری هم که تمام دغدغه‌اش این است که چه بپوشد تا مخ دخترها را بزند و چه هورمونی بزند تا بازویش بالا بیاید و مانند آن، از جنبه انسانی رشد کمتری می‌کند. آنچه می‌نویسم از سر دلسوزی و دردمندی است، چون من می‌شناسم آنهایی را که بویی از انسانیت و اخلاق نبرده‌اند و همواره دنبال تورکردن دخترهایند؛ دخترها هم آنها را پس نمی‌زنند و برای من واضح است که هدف آن پسرها چیست. شناختن این پسرها هوش زیادی نمی‌خواهد و استعداد فریب‌خوردن دخترها هم واقعاً حیرت‌انگیز است. بارها دلم سوخته است با خودم گفته‌ام کاش می‌توانستم ماهیت واقعی آن پسر را برای آن دختر رو کنم ولی اگر بخواهم این کارها را بکنم باید هر روز با یکی درگیر شوم. هم در بین مردها و هم در بین زنها، آدم خوب و بد پیدا می‌شود ولی حقیقتاً آدم خوب خریدار ندارد. فقط وقتی اشتباه می‌کنیم به آه و ناله می‌پردازیم ولی همیشه آدمهای خوب را طرد می‌کنیم و از طرفی توقع داریم خودمان هم از طرف بدها طرد نشویم.

* لباس نوی امپراتور، یا: چرا مردم دوست دارند فیلمِ «زهره شوکت» را ببینند؟
نوشته‌ی هانس کریستین آندرسن
می‌گویند امپراتوری پول فراوان خرج کرد تا خیّاطی که شهره‌اش آفاق را گرفته بود، برایش لباسی نو بدوزد. خیّاط ادّعا کرد لباسی می‌دوزد که فقط حلال‌زاده‌های عاقل می‌توانند ببینندش. خیّاط لباسی ندوخت؛ تنها ادای لباس دوختن درآورد. ولی هیچ‌کس از خودِ حاکم گرفته تا شهروندانِ درجه یک و دو و سه، اعتراضی نکرد که لباسی در کار نیست؛ مبادا بگویند حرام‌زاده‌ست و نادان. گذشت و گذشت تا روزِ نمایشِ لباسِ نوی امپراتور در انظار عمومی رسید. امپراتور با سینه‌ای صاف و سری بالا، با لباس زیر در بین انبوه جمعیّت قدم می‌زد و سان می‌دید که ناگهان کودکی که از شَعَف سر از پا نمی‌شناخت، پشتِ هم فریاد کشید: «امپراتور، لخته! امپراتور، لخته!» بعدِ اینکه مادر و پدر کودک ـ که می‌ترسیدند تشت‌شان از بامِ رسوایی بیفتد ـ سعی کردند کودک را ساکت کنند و موفّق نشدند، همه دَم گرفتند: «امپراتور لختش قشنگه!»
همین! :-)

* این خبر واقعیت داره؟:
می‌دانید که دانشمندان(!) سالیان سال آرزو داشتند، دستگاهی اختراع کنند که قادر به تولید یک میزان بینهایت از انرژی باشد و مستحضر هستید که علم ترمودینامیک دارای دو اصل مهم و بنیادی است؛ اول اینکه، انرژی را نه می‌توان تولید کرد و نه نابود، ولی می‌توان آن را از نوعی به نوع دیگر تبدیل کرد و دوم هم اینکه، اگر انرژی وارد یک سیستم شود، نمی‌توان تمامی آن انرژی را از سیستم بیرون آورد. حالا یک شرکتی پیدا شده که ادعا میکنه دستگاهی ساخته که بصورت خودگردان (؟) می‌چرخه و بیشتر از مقدار مصرف خودش انرژی تولید می‌کنه و درمورد طرز کارش هم اینطور میگن که اگر از یک میدان مغناطیسی ویژه ای، آهن رباهای دائمی عبور کنند با ایستادن و حرکت در یک زمان مشخص میتوان انرژی تولید کرد. در همین ارتباط این شرکت با چاپ یک آگهی در مجله اکونومیست از دانشمندان دعوت کرده برای دیدن و امتحان این پروژه به هیئت علمی ۱۲ نفره‌ی آنها بپیوندند. آیا واقعا آنها توانسته اند قوانین ترمودینامیک را نقض کنند؟

۶۲ نظر

 1. محمد ۱۳۸۵-۰۹-۱۲، ۲:۵۵ ق.ظ

  سلام
  به نظر من مطلب بالا کاملا درست است و فقط با این جمله که می گوید بعضی جاها خیلی یکطرفه است مخالفم این حرفها دقیقا حرف دل من هست و در این ۴ سال دانشگاه به این مطلب ایمان آوردم امیدوارم یک روزی چه دختران و چه پسران اگر هم خواستند رابطه دوستانه ای با جنس مخالف داشته باشند از قوه عقل خود بیشتر استفاده کنند

  عسل Reply:

  اقا محمد باشما بد جوری موافقم

 2. از زندگی ۱۳۸۵-۰۹-۱۲، ۶:۴۵ ق.ظ

  مرسی زهرا خانوم گل که به من لطف و به مطالبم اینقدر توجه دارید. آرزوی موفقیت و شادکامی

 3. babak ۱۳۸۵-۰۹-۱۴، ۲:۵۵ ق.ظ

  chera kasi nazar nadade
  manam ba in pesare movafegham ke 2khtara asheghe pesaraye ahmagh mishan hamishe
  ye vagheiaate

 4. kheleki ۱۳۸۵-۰۹-۲۹، ۳:۴۹ ب.ظ

  hal dadi dadash

  ناشناس Reply:

  سلام عزیزم عالی بود. الهام

 5. vahid ۱۳۸۵-۱۰-۲۴، ۲:۲۰ ب.ظ

  nagozarid dokhtara ziyad nazar bedan

 6. کلیک کن تو قلب من ۱۳۸۶-۰۶-۲۲، ۱:۴۰ ق.ظ

  از وبلاگتان بهره لازم رابرده ایم شما هم به ما سربزنید اگر برایتان ممکن میباشد وبلاگهای من را در لینکستان خود قرار دهید تا زیر سایه شما نسیمی به ما بوزد و بازدیدکنندگان شما گوشه چشمی به وبلاگ ما داشته باشند پیروز باشید به امید روزی که وبلاگهای من باعث شادی و امید شما دوست عزیز شود=>

  http://www.dvp.mihanblog.com
  کلیک کن تو قلب من

  http://www.mamno-13.blogsky.com
  ورود ۱۳- ممنوع

  http://www.shovaliehsabz.blogfa.com
  عشق شوالیه سبز

  http://www.emailiranian.persianblog.ir
  شانس درخونه تو زده

 7. فرشاد.ا. ۱۳۸۶-۰۶-۲۴، ۲:۱۷ ب.ظ

  از دخترا خیلی تعریف کردی.

 8. یکتا ۱۳۸۶-۰۸-۱۸، ۱۱:۱۰ ق.ظ

  سلام من داشتم توی یاهو دنبال مطلب درباره ی روز دختر میگشتم به طور اتفاقی به وب شما بر خوردم!!!!من با نظر این آقا موافق نیستم.درسته که دخترا بیشتربه تیپ پسرا اهمیت میدن ولی خوب هیچ وقت نمیرن سراغ یه آدمی که اخلاق بیخودی داشته باشه و…..
  بعدم در مورد دخترا که عقل و زیبایی هیچ ارطباطی با هم نداره!!!!!!!!!!

 9. نینا ۱۳۸۶-۰۸-۲۱، ۶:۵۶ ب.ظ

  سلام.مدرسمون گفته که باید درباره ی روز دختر تحقیق کنید اخه نمی فهمند که درس های خودمون اضافی بود تحقیق هم میدند خلاصه داشتم دربارش می گشتم که به سایت شما برخوردم سایت باحالی دارید…. منم با نظر یکتا جون موافقم!!!

 10. السا ۱۳۸۶-۰۸-۲۳، ۵:۰۴ ب.ظ

  منم داشتم دنبال یک تحقیق در مورد روز دختر می گشتم ،انصافاً که سایت خوبیه

 11. cupid ۱۳۸۶-۱۰-۲، ۱۲:۰۳ ق.ظ

  ولی من یکی اصلا دنبال تحقیق نبودم .. مامانم تو گوگل سرچ کرده بود که بخونه .. صفحه رو نبسته بود .. هی هی ..

 12. cupid ۱۳۸۶-۱۰-۲، ۱۲:۱۴ ق.ظ

  کاملا با نظر این دانشجو که در مورد پسرا داده بود موافقم .. و حتی دخترایی رو میشناسم که به قول این آقا پسر اینقدر > که از یه سوراخ ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰بار گزیده میشن .. یعنی با وجود ضربه خوردن بازم از ملاکشون واسه انتخاب پسر کوتاه نمیان ..

 13. cupid ۱۳۸۶-۱۰-۲، ۱۲:۱۶ ق.ظ

  جالبه که این تیکش خود به خود نیومده .. (اینقدر احمق و خوشگلن که)

 14. روح لله ۱۳۸۷-۰۱-۱۱، ۶:۱۰ ب.ظ

  اول سال نو مبارک حوب هرکه یک نظری داره
  ولی به نظر من نباید با دحتر ها بد رفتر کرد یا حیلی هم غربون صدقشون بری که ازتون سو استفاده کنند
  کاش دختر ها پسر ها رادرک می کردند
  و اینقدر بی وفا ننبودند
  کاشکه دحتر ها ساده نبودند

 15. روح لله ۱۳۸۷-۰۱-۱۱، ۶:۱۵ ب.ظ

  البته من ترجبه کردم
  زندگیم را برای یک دحتر گذاشتم
  هیچوقت نگفتم دوستش دارم ولی دوست داشتم بهشبگم
  ولی اون خیچ وقت برای من اهمیت نداد البته اون دلش با من بود به خاطر سادگش از من دور داره می شه تا جای که به گفت یک نفر دیگه را دوست داره حیلی اعصبانی هستم
  وفقط اون را می خواستم و گمون نکنم کس دیگه به تونه جای اون را بگیره

 16. ماشو ۱۳۸۷-۰۱-۲۵، ۱۰:۲۳ ق.ظ

  ماهم با نظر شما موافقیم اما همی این مشکلات از کمبود محبت و نداشتن مادری پایدر سرچمه میگیرد

 17. مصطفی ۱۳۸۷-۰۵-۷، ۱۱:۵۰ ق.ظ

  عالی بود دمتون گرم

 18. سيامك ۱۳۸۷-۰۶-۲، ۲:۱۸ ب.ظ

  به نظر من هیچ پسرى نمىتونه دخترارو بشناسه ولى در مورد دخترا این طورنیست اونا پسرارو خیلى خوب مىشناسن به همین دلیل طرز رفتار کردن با پسرارو خوب بلدن این پسرا هستن که نمىدونن با یه دختر خانم چجورى باید رفتار کنن
  وبلاگتون خیلى خوبه ممنووووون

  ناشناس Reply:

  سمانه سیامک جان با نظرت موافق نیستم.دخترا اصلا ادمای پیچیده ای نیستند راحت میشه شناختشون ولی برعکس پسرا از بس دروغ میگن خودشونم همدیگرو نمی شناسن .البته نه همشون

 19. سوري ۱۳۸۷-۰۸-۵، ۷:۱۶ ب.ظ

  بی مزه

 20. seri ۱۳۸۷-۰۸-۷، ۷:۴۱ ب.ظ

  salam.aval az inke bacheha hame matlabo khoondan o nazareshoonam dadan kheily khoshhalm.ama asle nazare man : man khodam daneshoojie pezeshkiam,nazdike yek sale pish az yeki hamkelasiam khosham oomad o ino behesh goftam.alan ba inke be khatere ye seri masael nazdike yek sale nadidamesh hata zaree az alagham besh kam nashode ke in neshoon mide alagheie man be oon hich az rooie hich sooe naboode.ama nokteie 2om:ba inke ye shahrvand o daneshjooye dareje yek be hesab miam,khosh tip o ghiafe hastam ,…. hanooz na2nestam nazaresho jalb konam ke inam ba gofteie shoma tanaghoz dare..

 21. ترنم ۱۳۸۷-۰۸-۱۰، ۱۰:۰۵ ب.ظ

  pesara khili harf mizanan vali mohem nist

 22. atefeh ۱۳۸۷-۱۰-۲۳، ۲:۱۵ ب.ظ

  salam khobin shoma? mer30 az in ke be 2khiye ahamiyat midin marhabaaa

 23. ناشناس ۱۳۸۸-۰۲-۱، ۷:۳۴ ب.ظ

  ۸۰=۰-جخ۰جهجهخجخ

 24. ahmad ۱۳۸۸-۰۴-۶، ۲:۴۸ ب.ظ

  salam. hame chi khob bod ama age matalebeto bishtar koni ali mishe.

 25. آیهان ۱۳۸۸-۰۴-۲۲، ۱۱:۱۱ ق.ظ

  با سلام. من داشتم در گوگل دنبال اخلاق دخترا می گشتم که به وبلاگ شما برخورد کردم و خیلی هم جالب بود.من میخوام اینو بگم که چرا دخترا شاید بالای ۹۰ درصدشون با چند تا پسر دوستن مگه گنهاه پسر چیه که باید بعد از دل بستن و دوست شدن متوجه رقیبش شده و در نوعی حاله سرگردانی به سر ببرد و یا اینکه همیشه دل شوره داشته باشد که دوستش بهش وفادار میمونه یا نه؟؟؟ و در دوستی همیشه بهونه گیری ها از طرف دخترا شروع میشه؟؟ من از دخترا خواهش میکنم که در این باره کمی فکر کنند و خودشونو اصلاح کنند.

  ناشناس Reply:

  ایهان اگه درست بری جلو با این مشکلات مواجه نمی شی.اگه همه میدونستند که حسی که ازروی اگاهی وشناخت نیست رو بهش مبتلا شدند فقط بهش میگن خواستن که می تونه راجب خیلی های دیگه هم بروز کنه با احساس خودشون بازی نمی کردن.اگه یکیو شناختی کامل وبعد خواستیش اون موقعست که که عاشق شدی واشتباه نکردی

 26. عسل ۱۳۸۸-۰۵-۲۶، ۱۲:۲۸ ق.ظ

  به نظر من از دید گاه پسرا این ممتفاوت است چون بعضی از پسرا اول به قیافه نگاه میکنند بعد به حرف گوش میکنند

 27. ساغر ۱۳۸۸-۰۶-۱۳، ۱۱:۵۷ ب.ظ

  سلام به نظرم این وضیعت بوجود امده به خاطر سادگی دختراست

 28. na ۱۳۸۸-۰۶-۲۷، ۱۲:۱۹ ب.ظ

  به نظر من دختر فقط به درد گاییدن میخوره و بس

  رها داحمي Reply:

  فقط یه کلمه به خواهر ومادر خودت واز همه مهمتر به شخصیتت فکر کن اگه اینکار در خور شخصیتت ادامه بده موفق باشی

 29. آرزو ۱۳۸۸-۰۷-۱۹، ۹:۴۶ ب.ظ

  khob bod badk nabo d

 30. حمید مرادی ۱۳۸۸-۰۷-۲۰، ۵:۰۳ ب.ظ

  خر هستی

 31. سمانه ۱۳۸۸-۰۷-۲۳، ۱:۲۸ ب.ظ

  من فکر میکنم خوب فقط دیدن وخواستن مههم نیست.اول بشناسید زود تا دیدید وابسته نشید.اگه خوش تیپی وخوب واون رغبتی نشون نمیده بدون کس دیگه ای توزندگیشه.دخترا مهم نیست که بهشون علاقه داری یا نه مهم هینه که میخوایش بهش بگو اگه نگی عذابشو خودت میکشی.در مورد ساذگی دخترا اونا ساده نیستن که به پسر خوش تیپ جواب میدن مشکل برمیگرده به ذات اونا.طبیعت دخترا اینه که اونا همیشه با وجود همه افراد خانواده ودوستان احساس تنهایی میکنن وااین با حسی که پسرها از تنهایی دارن کاملا متفاوته.دخترها حتما باید یکی باشه که اون عاطفه ای که خداوند بهشون داده رو خرج کنندوگرنه تبدیل میشه به یه بغض که ااون موقعست که مشکل ایجاد میکنه ودنبال هرکس وناکسی هستند که بغضشونو واکنه.پس فکر نکنید دخترا از روی سادگی به هرکسی جواب میدن در حقیقت میدونند دارن اشتباه میکنن ولی بار اون بغض خیلی سنگینتره.شاید اقا پسرا متوجه حرفام نشن چون ماهیت دخترارو نمیشناسن

 32. مریم ۱۳۸۸-۰۷-۲۷، ۲:۴۴ ب.ظ

  طراحی وبلاگت خیلی نازه مطالبش هم بد نیست موفق باشی

 33. عباس ۱۳۸۸-۰۷-۲۷، ۶:۴۰ ب.ظ

  واقعا جالبه اما یکطرفه وباعجله نوشته شده

 34. عرشیا ۱۳۸۸-۰۷-۲۷، ۶:۴۴ ب.ظ

  مهم ترین مشکل دختروپسراینه که هردوتاشون همدیگرو نشناختند ونخواهندشناخت

 35. حسام ۱۳۸۸-۰۷-۲۸، ۱:۳۷ ب.ظ

  به نظر من دانشگاه جای درس خوندنه نه جای دوست بازی و دوست پیدا کردن. هر کسی شخصیت و فرهنگ خانوادگی مخصوص ب خودشو داره و نمیتونی از ظاهر و لباس پوشیدنش پی ب فرهنگ اون ببری .بعضی پسرا و دخترا ب قدری خوش تیپ میپوشن و خوشگل راه میرند اما فرهنگ خانواده گیشون این اجازه رو بهشون نمیده که بخوان در مورد همچین چیزی فکر کنن.این موضوع بر میگرده ب این که اون دختر خانم یا اقا پسر دچار خلا عاطفی از سوی خانواده شده که میخواد این خلا رو در دانشگاه با دوست شدن با جنس مخالفش پوشش بده.بله دخترها چون لطیف افریده شدن عشق پرستند و در مقابل دوستشون تا پای جونشون از عشقشون ب طرف مقابل رو گذار نیستند واما در مقابلش پسرا روحیاتشون طوریه که عشق بازند .ب نظر شما بهتر نیست خانومای محترم عشقشون رو در خونه خرج کنن تا شاهد این همه شکستهای عشقی نباشن.جنس پسر این اجازه رو نمیده که تا اخرش با یک دختر بمونه.

  رعنا Reply:

  یعنی اگه یه دختر با یه پسر(یا برعکس)دوست بشه این نشونه ی خلا عاطفیشه؟!
  یعنی اینکه که در جوامع غربی این مساله ساده و طبیعیه،یعنی این که همهی جوانان اروپایی خلا عاطفی در خانواده دارند؟!

  وحید Reply:

  به نظر من افکارتون قرون وسطایه .سعی کن افکارت تغییر بدی

  دریا Reply:

  داش حسام گل گفتی .کاملا باهات موافقم

 36. ava ۱۳۸۸-۰۷-۲۸، ۶:۴۳ ب.ظ

  عالی بود اقا حسام باهات موافقم با این هم موافقم که دانشگاه اصلا برا این جور کارا نیس من خودم دانشجو هستم با هر کسی هم اخت نمیشم دوس دارم بقیه هم اینطوری باشن یعنی اینکه اصلا نبیننت ولی نمیدونم چرا همش مورد توجه هستم و این ازارم میده مخصوصا از طرف پسرایی که از دید من صلاحیت شخصیتی ندارن لطفا این موضوع رو هم ادامه بدین خیلی کمک کرد لا قل به من

 37. Do4 ۱۳۸۸-۰۷-۲۹، ۴:۳۶ ب.ظ

  سلام روز تون مبارکا باشد!
  کلا به این اذعان داشته باشید که دخترا از پسرا برابرترند!
  روز زن، روز دختر، روز مادر!، تولد، جشن تکلیف، و حتی روز دانشجو هم تو دانشگاه ما مراسم گذاشته بودند ویژه دختران و کلا پسرا انگار نبودند!

  مهم نیست

  مهم اینه که روزتون مبارک!
  بی ربط به مناسبت روز دختر : http://do-4.blogspot.com/2009/10/blog-post.html

 38. Do4 ۱۳۸۸-۰۷-۲۹، ۴:۴۵ ب.ظ

  من ِ ساده تاریخ پست رو نخوندم!
  مال سه سال پیشه!
  ولش کن حالا بذار ببینیم جوابی میاد از صاحب خونه یا نه!!

 39. نازک بین ۱۳۸۸-۰۷-۲۹، ۵:۰۰ ب.ظ

  متاسفانه اصل مطلب مشکل دارد و آن ارتباط دختر و پسر بدون حدود شرعی، شما در کجا دیده اید که آتش و پنبه عاقلانه در کنار هم بنشینند و آتش به پا نشود. یا پسرها باید دور از مردانگی و غرائز مردانه ندارند و یا دختران کشش زنانه ندارند!!!. به قول استاد رحیم پور متاسفانه محیط دانشگاه ها محیط های جنسی شده و نه رابطه های انسانی. چرا محصول دانشگاههای ما حد اکثر یک ترجمه است و از فکر خبری نیست؟!! چرا نظریه پردازی در دانشگاههای ایران تعطیل است؟ چرا حد اکثر فکر فقط در حیطه سیاست بدون مسئولیت دور می زند ؟ آیا مردم ما هزینه دانشگاهها را تقبل می کنند که دغدغه دانشجویان آن صحیح بودن یا نبودن رابطه دختر با پسر باشد؟ دغدغه مردم پیشرفت کشور دانش پروری و… کجای این دانشگاهها قرار دارد؟ من خود نیز زمانی دانشجو بودم فضای دانشگاههای ما دبستانهای بزرگ است که دانشجویان( دانش آموزان) جزوه ای می نویسند و در آخر ترم با استاد کلنجار می روند که بعضی از مباحث را که سخت است حذف کند و در نهایت همان مطالب جزوه را امتحان می دهند در آخر هم برای شاگرد اول هورا می کشیم. این موضوع را به بحث می گذارم که” دانشگاه چگونه جائی باید باشد و هدف آن چیست؟”

 40. ناشناس ۱۳۸۸-۰۷-۲۹، ۱۱:۲۸ ب.ظ

  سایت بدی نیست ولی همجینم باحال نیست.

 41. الهام ۱۳۸۸-۰۷-۲۹، ۱۱:۲۹ ب.ظ

  باحال است.

 42. fatima ۱۳۸۸-۰۹-۲۵، ۱:۲۱ ب.ظ

  salam
  matlabaton ali bod
  man ham hamchin moshkeli ro daram
  harkasi varedeh daneshgah shod fekr mikoneh kheyli bozorgh shodeh
  va har kari ke doost dasht mitoneh anjam bedeh.
  va hamin ham bas mishe ke gahhi ougaht hich kas hormati baaraye ham dighar ghal nashan.
  aghar rabeteh to daneshgah khob bashe aliiii ama motasefaneh nist.
  hata ghahi oughat adam khejalat mikeshe ham az tarafeh dokhtarha va ham pesarha.
  vaghan motasefam…..

 43. علی ۱۳۸۸-۱۰-۱۲، ۹:۴۳ ق.ظ

  سلام دوستان
  امیدوارم خوب و سرحال باشی
  راستش من ۹۰ درصد نظرات رو خوندم و همینطور مطلبی که زهرا خانم تو وب سایتشون قرار دادند ، باید بگم که نظر یک نفر راجع به خودش نمی تونه ملاک کلی در نظر گرفته بشه ، ولی خوب این یک نفر هم شاید شخصیتی داشته باشه که خیلی دیگه از بقیه دارند ، ولی به عنوان پسر باید بگم که ۵۰ درصد مطلب در مورد پسرها صدق میکنه ولی همیشه استثنا وجود داره ، در مورد دوستی دختر با پسرا باید بگم که دخترها در یک رابطه دوستی همیشه دنبال منافع خودشونن ، می خوان به هر نحوی از یه پسر سوء استفاده کنند چه از لحاظ مالی ، چه از لحاظ شخصیتی ، پس نباید انتظار دیگه ای از پسر ها داشت ، به عنوان یک پسر همیشه آروز داشتم که دوستی های بین پسر ها و دخترها ، عین دوستی پسر با پسر ، یا دختر با دختر میشد ، با همون روابط عادی و صمیمی ، ولی همیشه مسئله س ک س ، پایان غم انگیزی رو برای این دوستی ها ساخته و خواهد ساخت ، مخصوصا برای شخصیت پسرها ، باید توچه داشت که هم دختر و هم پسر هر دو انسان هستند و انسانها خصوصیات مشترک زیادی دارند ، می تونیم در دوستی هامون اون خصوصیات رو تقویت کنیم و فقط به س ک س قکر نکنیم یک از این خصوصیات ، عشق هست ، بیایید عاشقانه همدیگرو دوست داشته باشیم و معیارمون فقط عشق باشه .

 44. سبيل ۱۳۸۸-۱۰-۲۷، ۱۲:۳۲ ب.ظ

  هر چی گفتی کسشری بیش نبود

 45. باران ۱۳۸۸-۱۱-۲۶، ۲:۵۰ ب.ظ

  بد نبود. عزیزم سعی کن بهترین باشی

  با آرزوی موفقیت
  برام دعاکنین که به عشقم برسم. خیلییییییییییییییییییییییی دوستش دارم .

 46. سارا ۱۳۸۸-۱۱-۲۹، ۱:۳۱ ق.ظ

  من یک نفر دوست دارم مدتی هست که می شناسم ولی نمی توانم ارتباط برقرار کنم

  لطفا کمکم کنید که بتوانم باهات حرف بزنم

 47. سارا ۱۳۸۸-۱۱-۲۹، ۱:۳۴ ق.ظ

  من از شما خواهش میکنم به من کمک کنید که به توانم با هات حرف بزنم

 48. amirali ۱۳۸۸-۱۲-۲۳، ۹:۴۸ ب.ظ

  خوبه بد نیست این را هم تو سایتتون جابدین که بیشتر دخترا فکر میکنند که پسرا رو سر کار می گذارند و پسرا هم این طوری فکر میکنند پس هیچوقت به نتیجه نمیرسند

 49. ناشناس ۱۳۸۹-۰۱-۸، ۳:۰۱ ب.ظ

  حرف نداشت توپ بود

 50. محمد رضا حسن پور ۱۳۸۹-۰۱-۲۴، ۳:۲۴ ب.ظ

  به نظرمن دخترها خیلی ساده تشریف دارن که با یه پسر دوست میشن چون تنها کسی که این وسط زرر میکنن دخترا هستن تو جامعه ای که مازندگی میکنیم عر ف جه معه میگه که این دوستیها واسه پسر عیب که نیست افتخار هم هست ولی این وسط دختره که ضرر میکنه چون اگه هیچ کار نامشروعی هم نکنه کلی حرف پشتش در مییاد پس این دوستیها اساسا غلط است

 51. ؟ ۱۳۸۹-۰۲-۱۹، ۲:۱۴ ق.ظ

  من تو زندگیم و چهار سال دانشگاه با پسری دوست نشدم،موقعیتش هم پیش اومد ولی نخواستم،هنوزم نمیخام.اعتراف می کنم اشتباه کردم… خیلی سر در گمم،نیاز عاطفی دارم. در ضمن توی زندگیم ازادی دارم،ولی وجدانم قبول نمیکنه .نظر بدید چیکار کنم؟؟؟؟

 52. ---- ۱۳۸۹-۰۲-۲۲، ۱۰:۵۱ ق.ظ

  سلام
  هیچ-پسری-با-دختری-که-دوسته-ازدواج-نمیکنه
  دخترا-خودتونو-سبک-نکنید

 53. --- ۱۳۸۹-۰۲-۲۲، ۱۰:۵۲ ق.ظ

  به-نظر-من-کار-درستی-کردی-که-با-هیچ-پسری-رابطه-نکردی

 54. Atish ۱۳۸۹-۰۳-۱۶، ۱۲:۵۹ ب.ظ

  بابا به نظر من هیچ پسری ارزش دوستی رو نداره.من تنها اینو نمیگم.تجربه میگه.