یک پست کاملا زنونه – فن(!) عشوه گری

* اخطار: این پست کاملا زنونه است و ممکنه مملو از مطالب به اصطلاح خاله زنکانه باشه!!! پس آقایون محترم بهتره این پست رو نخونن و یا اگه خوندن خواهشا متلک نگید که شما دخترا چقدر خاله زنکید و همه تون توی اینترنت دنبال شوهر و مخ زنی میگردید و این حرفا!!! خواهشا بذارین این یک روز اعصاب ما آروم باشه :دی

* خوب حالا که همه جا بحث روز جهانی زنه پس از تبریک و اینا خواهشا حواستون باشه حتی شما خانم محترم که:
وقتی کسی با شما درددل می کنه کافیه در جوابش بگید: آخی… الهی… باور کنید همین کافیه و تاثیرگذار! بدترین کار البته در این لحظه اینه که بگید: وای! واسه منم همین جوره! و الخ!!!
کاملترش رو ورونیک نوشته:
زنها و دختران، وقتی برایتان درد دل میکنند، بعضی وقتها انتظار دارند فقط ناز و نوازش بشوند، که بگوئید: آخی، عزیزم.. الهی.. قربونت برم… فدات.. خودم میخرم، خودم میبرمت فلان جا، خودم چاکرتم! نه اینکه بگوئید: دقیقا، منم همینطور.. منم فلان چیزو میخوام، منم دوس دارم برم فلان جا!!
این یکی رو هم از وبلاگ ورونیک برداشتم:
اون دنیا… تو جهنم ازت نمی پرسن جی افت…، هیکل هایده خدا بیامرز رو داشته یا آنجلینا رو… اگه جی اف می گیری…. خوش هیکلش رو بگیر …
اینو دیروز تو یه بلاگ خوندم…!
ماهایی که خوش هیکل نیستیم محکومیم؟! دل که نداریم که، همش چربیه!

* اینم از وبلاگ ویولت برداشتم چون به نظرم واقعی و حقیقی اومد میذارمش اینجا:
اکثریت آقایون یک خانم خنگ ولی بس عشوه گر و تو دل برو رو به یک خانم تیز و باهوش ولی خشک و جدی ترجیح میدن چون مورد اول سریع اونها رو به سر منزل مقصد می رسونه!!! ولی مورد دوم به این راحتی ها رکاب نمیده.
حالا اگه خانم تیز و باهوش و در عین حال عشوه گر و لوند باشه، کار سخت میشه یعنی نه به راحتی میشه ازش گذشت و نه راحت میشه ازش رکاب گرفت!!! یک منبع عظیم جاذبه بغل دستت در حالیکه لحظه به لحظه دستت رو می خونه و در مقابل هر تک یه پاتک داره.
اینجاست که طرف باید یه مرد تیز و باهوش باشه که جذابیت خاص خودش رو بتونه داشته باشه وگرنه که یه خانم خنگ و خل نیازی به هوش و فراست طرف مقابلش نداره داره؟
پ.ن: از همین چند خط میشه نتیجه گرفت که با عرض معذرت اکثریت آقایون حال فسفر سوزوندن ندارن و ترجیح میدن سریع به مقصد برسن و برن پی کارشون و همین سبب میشه که دور خانمهای باهوش رو اصولا یه خیط!! پررنگ بکشن.

* در جواب ویولت و ضمن موافقت باید اضافه کنم که اصولا مخ زنی و یا شوهر کردن خیلی ربطی به زیبایی و یا هنرداشتن نداره! بارها دیدم که دخترهای خل مشنگ و زشت خوابگاهمون سریعتر ازدواج کردن که هیچ! بهترین موقعیت ها رو هم ربودن! این مسئله صرفا و صرفا به هنر عشوه گری و دنبال خود کشوندن طرف ربط داره! کاری که شاید هر خانمی از عهده اش بر نمیاد! و بنابراین کسی از عهده اش بر نمیاد و یا به هر حال مثل من اصلا دوست هم نداره که از عهده اش بر بیاد (به علت معذورات اخلاقی قضیه) محکوم به سرد بودن و بی احساس بودن و این حرفا میشه!
واقعیت اینه که خیلی از مردها فکر می کنند دخترایی مثل ما اصلا عاطفه ندارن و محبت کردن رو بلد نیستند! به این فکر نمی کنند که این بابا اصلا نمیخواد محبت و یا عاطفه اش رو صرف هر کسی کنه و همین جوری به هر کسی که چراغ سبز داد، جواب بده!!!
حالا شوهر کردن که اصلا مسئله مهمی نیست و در نهایت همه ازدواج خواهند کرد، متاسفانه بعضی از خانمها با بهره گیری از فن فوق به بسیاری از موفقیت های اجتماعی نائل شدن که بنده و شما برای اینکه بهش برسیم باید راه هزارساله رو حتما طی الارض کنیم!!! اینش خیلی درد داره!!!
پ.ن: ما خدای نکرده، زبونم لال، همه خانومها رو جمع نمی بندیم! بخیل هم نیستیم. داریم راجع به اکثریت صوبت می کنیم!!!

* روابط دیفرانسیل – خیاط باشی:
تعداد آدمهای سردرگم ودرگیر هر روز بیشتر می شود، قبل‌تر ها فکر می‌کردم این رابطه‌های مبهم و بی‌نام٬ مختص سالهای نوجوانی‌ست٬ حالا می‌بینم اتفاقاً برعکس! درد٬ درد ۲۵ سال به بالاست!۱۷، ۱۸ ساله‌ها دقیق‌تر می‌دانند چه می‌خواهند! حداقل دو طرف قضیه خبر دارند که ماجرا صرفاً دختر و پسر بازی‌ست٬ قصد ازدواج دارند٬ دوستند یا چی؟
بزرگ‌تر که می شوی٬ ساعتها٬ روزها٬ ماه‌ها با یک نفر حرف می‌زنی٬ راه‌ می‌روی٬ می‌خندی٬ گریه می‌کنی…آخر سر هم دستگیرت نمی‌شود دوستید؟ همکارید؟ دوستت دارد؟ دوستت خواهد داشت؟ می توانی دوستش بداری؟ هی چرتکه می‌اندازی!
آدم بزرگ که می‌شوی٬ گند می‌زنی به هر چه عشق اساطیری‌ست٬ به همه آنچه در منظومه‌های عاشقانه خوانده‌ای٬ هیچ گیاه عشقی در قلبت جوانه نزده٬ هیچ رویای جدیدی به شبهایت اضافه نشده٬ زندگی‌ات شیرینتر نشده٬ دوستی پیدا نکرده‌ای …فقط هر روز یک دفتر پر از معادلات دیفرانسیل حل می‌کنی و هرشب از خودت می‌پرسی این آدمها به چه کار من می‌آیند؟؟

۹۷ نظر

 1. شایان ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۱۱:۱۸ ق.ظ

  شما دخترا چقدر خاله زنکید و همه تون توی اینترنت دنبال شوهر و مخ زنی میگردید و این حرفا!!!

  شیما Reply:

  چرا شما پسرا همش به خودتون میبالین؟شما که تا یه دختر میبینین قشو ضعف میرین

  takro Reply:

  شما دخترها چرا وقتی پسری رو میبینین حس غرورتون غلمبه میشه

  دنیا ملوس Reply:

  کی همچی حرفی زده کی گفته ما غرورمون غلمبه میشه

  درسا نیناش ناش Reply:

  یه خری مثل همین که اون بالا نظرداده.

  اوه له له Reply:

  درسا سلام خوبی بلاخره منم اومدم

  رضا مخته Reply:

  arzam be darzet ke un ghasho zafe ke mifarmayid charash ye saate!

  درسا نیناش ناش Reply:

  ازاسمتم پیدا ندیدپدید.

 2. زهرا ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۱۱:۲۸ ق.ظ

  شما مردا هم خیلی عمو مردکین!

  عرفان Reply:

  مرو مرد فرق میکنه زن هم با زن فرق میکنه

  عرفان Reply:

  مرد ok

 3. مهدی ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۱۲:۰۷ ب.ظ

  بیمه بین المللی
  جستجوگری بهتر از گوگل
  دانلود نرم افزارهای رایگان

  این سه تا جمله سطح وبلاگ رو پائین میاره
  درسته خیلیها حالیشون نیست اینا چیه
  اما بعضیا مثل من که یک چیزائی بارشونه اینا رو می بینن
  حس می کنن اومدن تو یه وبلاگ چیپ که داره گدائی بازدید کننده می کنه

 4. زهرا ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۱۲:۲۵ ب.ظ

  به مهدی:
  دارید اشتباه می کنید!
  اینا تبلیغات هاستینگ بود! که چون بعضیهاشون حاوی لینکای غیر اخلاقی بودن لینکاشو برداشتم!
  اگه تصورتون اینه الان میتونم متناشم برداریم!

  بعدش ببخشید اینا چه ربطی به تعداد و گدایی بازدید کننده ها داره؟!!!

 5. کفشدوزک ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۱۲:۲۷ ب.ظ

  در ادامه این مطلب که وقتی زنان و دختران برای شما درد دل می کنند…باید بگم که اگه مخاطب…مرد باشه صدق می کنه…و اگه مخاطب خانم باشه…اتفاقا از اینکه آنها کسی همدرد با خودشونو پیدا کردن و باهاش حرف می زنن بیشتر به آرامش می رسن…من که اینجوری فکر می کنم…

 6. شکوفه سیب ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۱:۱۱ ب.ظ

  استاد معرکه ایی داشتم – همیشه خواهم داشت – که می گفت اگه طرف مقابلت – خواه مرد خواه زن – از ۱۰۰ ، ۵۸ بود عالیه خوب ۴۲ هم تو باش !

  « دوست داشتن آویختن بارانی به اولین میخ در دسترس نیست .»

 7. زهرا ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۱:۳۲ ب.ظ

  به کشفدوزک: اگه خانم باشه زمانی که آدم ناراحته دلش میخواد خانم طرف مقابل درکش کنه نه اینکه اونم شروع کنه به سرباز زدن غم و غصه هاش. حال آدمو بدتر میکنه

 8. ورونیک ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۲:۳۰ ب.ظ

  بی تعارف خوشحال شدم! از اینکه دیدمت تو بلاگم…بعد از مدتها!! لطف داری:) مرسی از تائید!

 9. شایان ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۲:۳۷ ب.ظ

  آقاهه خرابتم…………!
  گل گفتی………!

 10. خانمه ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۲:۴۱ ب.ظ

  با پاراگراف آخر موافقم . از بس آدم با خودش چون و چرا میکنه و عقل با یه خط کش بالا سر احساسات ایستاده و چشم غره میره آدم خسته میشه و گاهی قید همه چیز رو میزنه .

 11. ژیاردیا عینکی ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۳:۰۵ ب.ظ

  پس ایمان عقل خانواده کجا میره ؟ یعنی واقعا اقایون با یک عشوه تصمیم به
  ازدواج با اون شخص میگیره .
  یه سوال از اقایون دارم : وقتی شما یه خانمی می بینید که با مردها کمتر
  حرف میزنه . موقع حرف زدن خشک و جدیه؟ به اقایون محبت نمیکنه؟
  چه فکری میکنین؟ اصلا عاطفه سرش نمیشه تو خونه و با دوستاش همینطوریه
  با اجازه از زهرا خانوم نویسنده وبلاگ دوست دارم که نظرات اقایون رو بدونم.

  درسا نیناش ناش Reply:

  این اسمو ازتوی راز بغا گیر آوردی.

  پنیر Reply:

  خوب این میتونه یه استثنا باشه…
  یه دختر بانمک… جدی… با ادب…با حیا… و صد البته هوشو ذکاوت بالا از نیازات اصلی برای روبرویی با پسر… چون دیگه همه اینو میدونن… پسر همیشه یه پله از دوختر بالا تره…

  در تمام این حالات تازه میشه یه چیزی که بشه یه خورده بهش بعنوان دختر فکر کرد…

  بقیه اون چیزایی که دیگران بهشون میگن دختر… بدون اوصافی که من گفنم اصلا دختر نیستن… البته نارحت نشین ها…این نظر شخصی من بود…

 12. ژیاردیا عینکی ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۳:۱۵ ب.ظ

  زهرا خانوم من با نظرت موافقم البته من فکر میکنم بیشتر (گفتم بیشتر نه همه )اونایی که عشوه گری و دلبری میکنن نقشه ای جز پیدا کردن شوهر یا دوست ندارن البته این بد نیست به خصوص اگر هدف ازدواج باشه ولی نمیدونم عزت ن نفس و غرور خانم ها کجا رفته. خوبه بعد از مدتی اون اقا یا خانوادش بیاد بگه خودتو به من چسبوندی(چون دیدم میگم).
  من که هیچوقت حاضر نیستم به خاطر ازدواج یا دوستی عشوه بیارم یا حتی ارایش کنم تا اون شخص از من خوشش بیاد حتی اگر شده تا اخر عمرم مجرد بمونم.
  این بود انشای من
  امیدوارم کسی از نظرمن به دل نگیره به هر حال این نظر شخصیمه

  دنیا ملوس Reply:

  ببین چندتا عینک داره که لغبش رو گذاشته عینکی من فکر کنم تو کوری

 13. فرشاد ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۳:۳۸ ب.ظ

  البته بستگی دارد. من به شخصه این را به حساب نجابت و پاک‌دامنی‌شان می‌گذارم و اصلاً به چیزهایی که اشاره کردید تعمیم نمی‌دهم ربطی ندارد.

  به نظر من در بحث ازدواج اولین مسئله‌ای که بسیار اساسی و بنیادی‌ست مسئله تفاهم و رسیدن به یک بینش عمیق از همدیگر یا رسیدن به یک وجه تشابه از همدیگر(درک همدیگر) منظورم این است که خود را برای هم یافته باشند.

  دوستی‌هایِ به اصطلاح به قصد ازدواج اگر دو طرف از جهت سطح مادی و فرهنگی ِ خانوادگی در یک اندازه هستند یعنی اگر این فاکتور باشد می‌توانند شناخت بهتری از هم پیدا کنند و مدت دوستی‌شان و باهم بودن‌شان هم در این تکامل رابطه بسیار تاثیرگذار است.
  اما اگر از لحاظ فرهنگی و مذهبی… تناقضاتی در خانواده‌شان هست بهتر است از راه درست و اصولی این رابطه ادامه داشته باشد تا در آینده منجر به اختلاف و دلخوری‌های متعصبانه نگردد.

  ۹۰٪ دخترها چون احساسی عمل می‌کنند و چون ۹۵٪ پسرها هم به خاطر کل‌کل با رفقا اقدام به ایجاد دوستی می‌نمایند و برای اینکه دل دختر را به‌دست بیاورند شروع به تظاهر به دوست داشتن می‌نمایند و در این هنگام است که دخترقصه ما فکر می‌کند مرد رویایی‌اش را پیدا کرده و زندگی‌اش رنگ و روی دگری می‌گیرد و پسر هم قصدش چیز دیگری بوده حالا خودش را می‌خواهد کنار بکشد اما این دختر است که پسر را محکوم می‌کند…
  …..
  نتیجه گیری:‌ احساسی عمل نکنید
  صحبت یک عمر زندگی است
  طرف‌تان را بشناسید ببنید چند مرده حلاج است
  آزمایش کنید(به دخترخاله‌ای… کسی بگویید بهش زنگ بزند باهاش قرار بگذارد… اگر آمد که هیچی عشق‌اش از روی هوا و هوس بوده اگر نیامد… )
  و این حرفها…
  اتفاقا خوب است این بحثها بشود من که استفاده می‌کنم… آدم چشم و گوشش باز می‌شود…

 14. فرشاد ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۳:۴۰ ب.ظ

  دو خط اول نظر قبلی مربوط است به نظر قبلی خانم عینکی گویا سوال فرموده بودند. عزت زیاد
  حرف بسیار است در این مورد انشالله بقیه چیزها را بشود جای دیگری مطرح کنیم که لس نشود و مسخره‌مان نکنند

 15. امین ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۵:۱۲ ب.ظ

  زهرا خانم عزیز، مدتی است گاهی وبلاگ‌تان را می‌خوانم. به نظرم بر خلاف تبلیغاتی که شما باور کرده‌اید، رابطه‌ای که آدم را به رضایت برساند ابداً نمی‌تواند یک رابطه‌ی «معقول» باشد. حتماً باید رابطه احساسی باشد و عاشقانه. نمی‌توان هوس دریا کرد و از تر شدن ترسید.
  گفتم آهن‌دلی کنم چندی
  دل نبندم به هیچ دل‌بندی
  سعدیا دور نیک‌نامی رفت
  نوبت عاشقی است یک چندی
  و البته رفتن در ماجراهای احساسی و درگیر شدن با حس دوست داشتن و محبت کردن به آدمی دیگر از جنسی ناشناخته، تجربه‌ای نیست تماماً پر از بشارت و خوشی. نیش و نوش با هم است و اشک و عشق با هم.
  به نصیحت کسانی که افتخار می‌کنند که هرگز در دریای عشق خیس نخورده‌اند و تر دامن نشده‌اند و همیشه در خشکی عقل اقامت گزیده‌اند گوش نکنید. آغوش باز کنید برای تجربه کردن زندگی، یک لحظه هراس از تجربه را که دائم به گوش‌مان خوانده‌اند رها کنید، آدمی لایق و قابل دوست داشتن بیابید و از ابراز محبت نترسید. نه ابراز محبت بی‌حیایی است و نه عشق‌ورزیدن لوندی و عشوه‌گری.
  ای دل به کوی دوست گذاری نمی‏کنی؟
  اسباب جمع داری و کاری نمی‏کنی؟
  میدان به کام خاطر و گویی نمی‏زنی؟
  بازی چنین به دست و شکاری نمی‏کنی؟
  ترسم از این چمن نبری آستین گل،
  کز گلشن‏اش تحمل خاری نمی‏کنی!

  عشق شکوفا شدن انسانیت است. معادله و محاسبه نیست که ببینیم چه می‌گیریم تا به همان اندازه ببخشیم، هر چیزی که ببخشید بر خودتان افزون می‌شود:
  لن تنالوا البر حتی تنفقوا مما تحبون
  به نیکی نمی‌رسید تا از آن‌چه دوست دارید ببخشید (قرآن کریم).

  حفظ حرمت و حیا و احترام و … همه هراس‌ها و بی‌جرأتی‌هایی هستند که از ترس گم شدن در دریای عشق بهانه‌شان می‌کنیم.

 16. پلنگ صورتی ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۷:۳۵ ب.ظ

  ایشالله که خداوند باری تعالی رحمتش را شامل حال شما علیا مخدّرۀ ترشیده نموده و همسری مناسب نصیبتان نماید!

 17. farnaz ۱۳۸۶-۱۲-۱۹، ۸:۱۹ ب.ظ

  آی گفتی !
  منم موندم چه جوری بعضی از این دخترها که ما می دونیم هیچی ندارند قاب بهترین پسرها را می دزدند.
  یک مدت اومدم حرف زدن عشوه ای تمرین کنم
  حال خودم به هم خورد !

 18. زهرا ۱۳۸۶-۱۲-۲۰، ۷:۵۹ ق.ظ

  به پلنگ صورتی:
  ترشیده؟!!!!!!!!!!!!!! شما میدونین من چند س المه؟!!!!!!!!!!!!!

  درسا نیناش ناش Reply:

  بله میدونیم ۲۰ساله بایه ۷ٍ۸تایی ۰جلوش.

 19. راد ۱۳۸۶-۱۲-۲۰، ۸:۵۴ ق.ظ

  این نوشته شرط اول آزاد اندیشی رو داره یعنی عدم ترس . اگه بخواهیم این جا هم بترسیم از هر چی مثلاً از تحقیر دیگه کجا میشه حرف زد. خیلی هم خوبه

  شاد باشی

 20. مهدی کوچولو ۱۳۸۶-۱۲-۲۰، ۱۱:۴۹ ق.ظ

  شما دخملای نازم میدونید که غرور یه مرد خیلی مهمه و خیلی اوقات ته دلشون واسه طرف خیلی ناراحتن و واقعا درک میکنن و میخوان همدردی کنن ولی غرورشون جلوی اینکارو میگیره و ناخودآگاه فکر میکنن باعث سرشکستگی یه مرده!
  همونطور که رفتار خانوما واسه آقایون عجیبه ، شاید این رفتار مردا هم واسه خانوما عجیب باشه.
  میگم جدیدا وبلاگ زدن واسه شوهر پیدا کردن مد شده؟!! :)

 21. گلناز ۱۳۸۶-۱۲-۲۰، ۱:۰۷ ب.ظ

  به مهدی کوچولو
  ۱-مگه زهرا نگفت که آقایون نخونن
  ۲-اصلا مگه شوهر پیدا کردن چه اشکالی داره شما اقایون خودتون واسه زن پیدا کردن چه کارا که نمی کنید ابرومندانه ترینش اینه که مامانتونو میفرستین اینور اونور
  ۳- تازه نوشتن این مطالب هیج اثری در شوهر پیدا کردن نداره اگر هم داشته باشه اشکالی نداره

 22. زهرا ۱۳۸۶-۱۲-۲۰، ۱:۴۳ ب.ظ

  به مهدی کوچولو:
  فکر کنم من با این وبلاگ بیشتر شوهر رو از خودم می پرونم تا اینکه جذب کنم!
  کمی با دقت بخونید!

 23. سيروس ۱۳۸۶-۱۲-۲۱، ۱:۴۳ ق.ظ

  عجبا !!!

  ولی همیشه اونجوری که شما فکر می کنید نمیشه
  مثلا من که سیب سرخم :)
  خوشگل ترین و بهترین دختر دانشگاه قسمت من شد همه میگن بهم دیگه میایم اصلا برا همدیگه ناز نکردیم
  ولی من همیشه به شوخی میگم خواستگارای من بیشتر بودن
  خوش تیپی و هزار دردسر

  :)

 24. nima ۱۳۸۶-۱۲-۲۱، ۸:۴۱ ق.ظ

  شما چاقی ؟

 25. زهرا ۱۳۸۶-۱۲-۲۱، ۹:۰۲ ق.ظ

  نه بابا
  از مطلبش خوشم اومد!
  من ماکزیمم ۴۸ کیلو ام!

 26. alireza ۱۳۸۶-۱۲-۲۱، ۸:۱۳ ب.ظ

  zahra mishe begi bacheye kojaee

 27. امیر ۱۳۸۶-۱۲-۲۲، ۱:۴۹ ق.ظ

  سلام
  اگر به نظرتون ایرادی نداشته باشه من لینک این نوشتتون رو برای دوستام e-mail فرستادم. کامنت نوشتم که اگر ارجاع هایی از صفحه e-mail داشتین بدونین ماجرا از چه قرار بوده ;)
  نوشتتون رو با هدف برداشت آزاد لینکش رو فرستادم… خودم هم در مورد بخشهای مختلف نوشته ای که نوشتین نظرهایی دارم که چون کلا بحث گسترده ای هست فکر میکنم بهتر باشه که بحثش رو شروع نکنم… ولی در مجموع به نظر من نوشتتون خیلی جالب و جسورانه بود.

 28. مهران ۱۳۸۶-۱۲-۲۲، ۱۲:۱۰ ب.ظ

  است!

 29. !!! ۱۳۸۶-۱۲-۲۳، ۱۲:۰۷ ق.ظ

  جالبه به نوع نوشته های بلاگ خودت دقت کردی … مواقعی که از خوبی و گلی خودت حرف میزنی ؟

 30. بی خبر ۱۳۸۶-۱۲-۲۴، ۲:۳۳ ق.ظ

  این آدمها به چه کار من می‌آیند؟

 31. حسین ۱۳۸۶-۱۲-۲۶، ۷:۰۲ ب.ظ

  مطلب خیلی جالبی بود . حالا اون بخش بالا که در مورد خانم ها بود رو …. زیاد نمی تونم روش حرف بزنم . اما تا جایی که من دیدم همش درسته . . . یعنی من بعنوان یک ادم ۲۶ ساله و اندکی تجربه خیلی هاشو دیدم و در روابط دوستانم خیلی های دیگشو شنیدم و از دور ناظر بودم . و البته اینجوره که میگین » یعنی اگه مردی ببینه که شکار یکمی سخت به دام میفته کلا دورشو خط میکشه و میره . حالا دیگه اگر خود دام هم بیاد بسوی شکارچی ، دیگه آقا پسر گل خیلی تمایلی به گرفتن آن نخواهد داشت. این مورد یکبار برای خود من پیش آمد.
  کلا دخترها باید بیاموزند که خیلی راحت تر روابط خود رو با پسرها شروع کنند و هر کسی اومد جلو و شروع کرد به حرف زدن ، دنبال …. نیست. اگر دنبال این هستید که کسی شما رو برای خود پیدا کنید باید در خانه خود را – حداقل برای یک آشنایی کوچک – باز بگذارید . وقتی دختری اینقدر سفت و سخت راه میره که کسی جرات نکنه نزدیکش بشه ممکنه خیلی از موقعیت های خوب خودش رو هم از دست بده … در این مورد خیلی میشه حرف زد … بحث مفید و جالبی است .

 32. غريبه ۱۳۸۶-۱۲-۲۹، ۷:۰۳ ق.ظ

  عزیزم حرفهای اینارو جدی نگیر چرا که این هم مثل خودت جون هستن اگر به شما بر خورد خوب کاری نداره با من تماس بگیر -بای بای

 33. غريبه ۱۳۸۶-۱۲-۲۹، ۷:۰۷ ق.ظ

  شما چطور انتظار خروج اقایان ازاین وبلاک رادارید (نکنه شما مرد هستید )

 34. فرشته ۱۳۸۷-۰۱-۲۰، ۱:۵۵ ب.ظ

  سلام دوستان
  مقاله باحالی بود!……………………………………..
  می دونید چیه ؟ من به تجربه بهم ثابت شده که پسرا خنگ تر ازون چیزی هستن که نشون می دن اول اینکه ظاهربینند دوم اینکه کلی نگرن و به جزئیات حتی اگه مهم باشه توجهی ندارن سوم اینکه محبت واقعی و دروغکی رو نمی فهمن چون نیاز جنسی و جسمانیشون این اجازه رو بهشون نمی ده چهارم اینکه معمولا دغدغه های مالی بیش از عاطفی آزارشون می ده و زندگی رو در ثروت می بینن و زن هم گاهی بیش ازثروت برایشان نیست . بازم بگم ؟؟؟؟؟؟؟/
  پس دختر خانمای گل خیلی خوش بحالشون شده . مخ پسرارو زدن که کاری نداره . همه دخترا این استعداد رو دارن . خاطرتون جمع که تمرین هم نمی خواد .

  wooroojak Reply:

  ازنظراستعداد که خیلی زیادهم دارید.

  ازنظرخوشگلی که دیگه نگو

  خیلی هم راحت مخ این پسرای خنگ راهم میزنید.

  اما….

  پس چرا شوهرگیرتون نیماد؟؟!!

  درسا نیناش ناش Reply:

  چون پاک نیستن.خودشونو قبل از این حرفا حروم میکنن.

  پنیر Reply:

  وای وای وای وای…. بیچاره… دلم براش میسوزه…برات متاسفم که گیر یه مشت پسر خنگ افتادی…احتمالا لیاقتت بیشتر از این نبوده…خودت خوب میدونی هم تو قشر پسرا و هم تو قشر دخترا مدل هایی از نوع خنگ وجود داره… پس نباید همه رو از یه نوع ببینی….

 35. خودراش ۱۳۸۷-۰۲-۸، ۴:۵۸ ب.ظ

  نمی دونم چرا اما فکر میکنم زهرا متاهل،خانه دار و کمی هم بیکاره!

  درسا نیناش ناش Reply:

  خودراش اگه زهرارو دیدی ازقول من بهش بگو شوهرت از پیوندسرای گیلان گیر اوردی؟
  البته بازم تایید میکنم اگه دیدیش که احتمالا نمی بینیش بهش بگو

 36. Hasan ۱۳۸۷-۰۲-۹، ۱:۳۹ ق.ظ

  زهراخانم من
  چندوقتیه
  عاشق یه دخترى
  شدم که تا
  حالا ندیدمش
  آخه محل سکونتمون
  خیلى
  ازهم دوره فقط تلفنى
  باهم رابطه
  داریم،اوایل
  آتیشش خیلى
  تندبوداما
  تازگیهاخیلى
  طاقچه بالامیزاره
  نظرشمادرمورد
  این تاکتیک
  خانم براى سرویس
  کردن بنده چیه.-

 37. محمد ۱۳۸۷-۰۲-۲۸، ۴:۵۵ ب.ظ

  سلام
  اولش خوندم که نوشتی این پست زنونه است اما چون مرد هستم با دقت بیشتری خوندم!
  خوب اون چیزی که در مورد درد دل با زنا نوشته شده باید بگم که در مورد زنان هر چه بگویی درست است!
  اون دنیا! فعلا که توی این دنیا هستیم. همه هم دل دارن چه زیبا و چه زشت…….
  اما بازم از ویولت نوشتی: اکثریت مردا………من هم خیلی دیدم………واقعیتش من باهوش رو ترجیح میدم چون ادامه زندگی برام ممکن بشه! چون نمی خوام یه چیزو چند دفه بگم ! این سر منزل مقصود هم همه زندگی نیست. و این قضیه یه طرفه نیست. زنا هم اکثریت مرد خنگ رو دوست ندارن نه؟ خوب این جوری شاید کمتر مشکل پیش بیاد!
  اون دختر زشتا شاید اعتماد به نفس بیشتری داشتن! (:
  همه اونایی که به موفقیت رسیدن از اون طریق نبوده پس انتخاب باشماست.
  باید به پایداری این موفقیت هم توجه کرد و ببینید چه چیزی از دست دادی و چی بدست اوردی و آیا ارزشش رو داشته یانه که این هم بستگی به خودتون داره.
  مشکل روابط هم علل مختلف دارد زمانی که نوجوان هستیم شاید هنوز آلودگی ها انقدر وسعت نیافته است و شاید دل هم دست نخورده تر باشد!
  مشکل در نبود انسانیت و معرفت و نبود عشق واقعی و پایدار است و درک متقابل و……….

 38. توهمات دخترونه: 1- همه منو میخوان!!! | زهرا ۱۳۸۷-۰۳-۵، ۳:۱۳ ب.ظ

  […] * توهم دخترونه چه مزایایی دارد؟ از جمله مزایای این توهم ایجاد اطمینان کاذب و پفکی (پفکهای به درد نخور البته) در مشارالیها است. مشارالیها می پندارد که چقدر جذاب و باحال و کووول است و چقدر همه در مقابل ایشان سر تعظیم فرود می آورند. ایشان عکسهای کلوز آپ چهره خودشان را در حالیکه عشوه هایی بس خرکی چاشنی آنها شده است، راه به راه در اینترنت و بین دوستان پخش می کند و حتی در مسابقات انتخابی دافها نیز خودشان را کاندیدا می کنند. برخی از آنان بدون توجه به ترکیب چهره و رنگ پوستشان چنان آرایشات غلیظ و بیربطی می کنند که با دیدن آنان گویی با یک گوجه فرنگی و یا یک غورباقه فرانسوی مواجه شده اید! بدین طریق آنها قادر خواهند بود دیده شوند، مطرح شوند و خودشان را به دیگران بقبولانند و در موارد قریب به صد در صد مشاهده شده است که همه شان موفق شده اند مخهای گهرباری را به کار بگیرند و روانه خانه بخت شوند. این یعنی اینکه به احتمال قریب به یقین در آینده ای بس نزدیک سارا خانوم موفق خواهند شد مخ آقای دکتر را به کار بیندازند و یا شایدم از کار بیندازند. چون شک نکنین که زین پس شکم دردهای ایشان و در نتیجه آن تردد ایشان به مطب آن جناب بیشتر خواهد شد و در همین وبلاگ اخبار ازدواج آن دو کبوتر خوش خرام درج خواهد شد :دی ما قبلا هم یک پست در باب مزایای فن(!) عشوه گری نوشته بودی… […]

 39. اميد ۱۳۸۷-۰۳-۱۱، ۷:۵۵ ق.ظ

  من زن می خام !

  درسا نیناش ناش Reply:

  امید خان زن می خوای یه سر برو پیوند سرا پیرزن ازدواج نکرده زیاده /جوش نزن پیرمیشی همونام زنت نمی شنا.

  دنیا ملوس Reply:

  تا وقتی از این دخترای خوشکل و گرون تو اینترنت و خیابون ریخته دیگه پیوند سرا واسه چی ؟ حیف ما دخترای خوشکل و گرون که با پیرزن مقایسه می کنی

  درسا نیناش ناش Reply:

  اخه می دونی ایشون اگهی داده بودن منم راهنمایی شون کردم در ضمن شما فقط می خوای داف باشی .
  ولی اونا کد بانو هستن ولی یکی مثل منو تو امثال ما حیفشونه بخوان با امید باشن

  عرفان Reply:

  یه سر برو تمرین مخ زنی

  ناشناس Reply:

  کی بره من یا درسا نیناش ناش

  درسا نیناش ناش Reply:

  اگه منظورش منه من استاد مخ زنیم ولی مخ تورو بزنم عین تخم مرغ میمونه چه مخشوبزنی چه نزنی به درد نمیخوره.

 40. حسين مداح ۱۳۸۷-۱۰-۲۳، ۱:۱۷ ب.ظ

  انتظار یک حرف

  درسا نیناش ناش Reply:

  چه حرفی ؟

 41. zbg ۱۳۸۸-۰۲-۱۷، ۱۱:۴۷ ب.ظ

  zahra
  darde dele hameye dokhtarayiro gofti ke say daran ba chizi gheyr az nazo eshveye zanae be jayi beresan

 42. ثمین ۱۳۸۸-۰۴-۱۴، ۱۰:۳۳ ق.ظ

  به زهرا:
  سلام خانوم!
  نمیدونی چقدر لذت بردم از بلاگت!
  وسط کار، یهو خیلی اتفاقی وقتی تو گوگل search میکردم اینجا رو پیدا کردم و واقعا از خوندن مطالبش لذت بردم!
  بخصوص از کامنت هایی که دوستان عزیز دادن که اگه فرصت شه، بهشون جواب هم میدم
  نمیدونم چند نفرتون کار میکنین، اما اگه در اوج کار جدی و بحثهای کاملا منطقی مربوط به کار، یهو یه همچین چیزی ببینین، ۱۰۰% تضمین می کنم که روحیه تون عوض میشه و به نحو چشمگیری با گردش زیاد خون توی مغزتون مواجه میشید و بهتر میتونین کار کنین!
  مرسی عزیزم
  با همون چند خط اول که نوشتی آقاپسرای گل رو هم وادار کردی که اینا رو بخونن و تو دلشون قیلی ویلی بره که حالا چی بگن!

 43. ثمین ۱۳۸۸-۰۴-۱۴، ۱۰:۳۷ ق.ظ

  به همه:
  پسرا مثل دخترا، عاشق کشف و شهودن، دقیقا اشاره کردی که اگه یه دختر باهوش و طناز گیرشون بیاد، نمیتونن براحتی ازش بگذرن
  به همه یه توصیه دارم
  ***
  هیچ وقت دستتون رو زود رو نکنین
  بذارین در عین اینکه دارین بازی می کنین (مفهوم بازی فقط یه اصطلاحه که مطلب جا بیفته، سوءبرداشت نشه) طرف رو خوب ارزیابی کنین
  هر برگی رو که رو میکنین، حتما بدونین که چرا انداختینش و به چه نتیجه ای میخواید برسید
  با دقت بازی رو ارزیابی کنین
  عشق تو یه لحظه اتفاق میافته
  اما
  باید بتونین یه عمر عاشق باشین تا زندگیتون ادامه دار باشه
  پس از اولش
  یا عاشق باشید
  یا عاقل

  عرفان Reply:

  اگه کسی عاقل باشه دل شو از سنگ میکنه که عاشق نشه

  درسا نیناش ناش Reply:

  باهات موافقم.

  دنیا ملوس Reply:

  ولی من عاشق شدم…………………..

 44. wooroojak ۱۳۸۸-۰۴-۱۴، ۶:۰۸ ب.ظ

  ثمین خانم : سلام

  فقط یه سوال دارم آیاتاحالا عاشق شدی ؟

  آیا فکر میکنی کسی که در حال بازی هست میتونه عاشق بشه!!

  وآیا کسی که اینهمه مواظب هست ، به عشق میرسه !

  اولین شرط عشق نبودن است . به خود فکرنکردن . واصلا خودرا ندیدن .

  چند توصیه برات درام

  بگذار عظمت عشق را درک نکنی

  زیرا آنقدر عظیم است که تو را نابود خواهد کرد.

  بگذار خانه ی عشقت خالی از وجود باشد

  زیرا اگر عشقی در آن منزل کند به ویرانه های آن هم رحم نخواهد کرد.

  اما اگر عاشق شدی…….

 45. ندا ۱۳۸۸-۰۵-۱۰، ۱۰:۳۰ ب.ظ

  کلا مذخرف بودهم حرفهای زهرا خانم هم حرفهای شما

  پنیر Reply:

  بی انصاف… چرا خودتو بهش اظافه نکردی…. اینو همه میدونن که…

 46. ناشناس ۱۳۸۸-۰۵-۲۲، ۴:۰۲ ب.ظ

  تمامه معرفت وصداقتو باید گذاشت برای یه نفر.اون وقته که ارزش داره.اون وقت میتونی متوقع باشی

 47. تهمتن ۱۳۸۸-۰۶-۱، ۳:۴۸ ب.ظ

  کل نظرات دو قرن نمیارزه کمتر خودتون رو ضایعکنید کار و کاسبی ندارین

 48. دنیا ملوس ۱۳۸۸-۰۶-۲۲، ۲:۵۳ ب.ظ

  نه بابا حرفاتو به به تو خیابون از این دخترا ۵ کیلو ۱۰۰۰ /دخترای اینترنتی قیمتشون بالا هستش

 49. takro ۱۳۸۸-۰۷-۱۱، ۵:۵۱ ب.ظ

  چرا پسر دختر ها باهم رفتار + ندارن ؟کسی میتونه بگه

  ناشناس Reply:

  کی گفته بستگی به نوع پسر و دخترش داره که چه جوری باشن

 50. ناشناس ۱۳۸۸-۰۷-۱۱، ۵:۵۹ ب.ظ

  زهرا خانوم چرا دنیا پر آدمای ضد حالی شده

  درسا نیناش ناش Reply:

  چون تو توشی .

 51. عباس ۱۳۸۸-۰۷-۱۸، ۱۱:۰۸ ق.ظ

  این پست بیشتر مردونه است تا زنونه. از این پس دخترا وارد نشوند…..
  abbasonline2007@yahoo.com

  درسا نیناش ناش Reply:

  اتفاقا دخترونه هس لطفا بی جنبه گان وارد نشن.

 52. admin ۱۳۸۸-۰۹-۱۴، ۹:۴۶ ب.ظ

  سلام
  مطالب خوبی دارید
  تبادل لینک میکنید؟

  اگر مایل به تبادل لینک هستید ما رو با نام
  (سایت آرایشی و زیبایی دختر روز )
  و آدرس http://www.dokhtarerooz.com
  اضافه کنید و در نظرات به ما خبر دهید تا ما هم شما رو لینک کنیم

 53. متی ۱۳۸۸-۰۹-۳۰، ۳:۵۳ ب.ظ

  ته ایمهمه دنگ و فنگ پسر بازی و دختر بازی هیچی نیس.خودتونو خسته نکنین

  درسا نیناش ناش Reply:

  چی میگی تو واسه خودت ؟

 54. غزل ۱۳۸۸-۱۰-۲، ۱:۴۵ ب.ظ

  جالب بود زهراجون.درواقع گل گفتی.ولی هستن کسایی که هم سنگینن و هم جذابیت دارن.البته نمدونم این جذابیته چرامخ طرفوتیلیت میکنه ولی میترسه بیاد جلو:dبه هرحال بااین لوس بازیا هیچ زندگی با دوومی شکل نمیگیره چه بسااونی که واسه توچشم وابرنازک میکنه واسه پسر همسایه ام چشمک حواله کنه:))همه چیز در سایه ی نجابته که برقراره والبته اینم واسه با جنبه هاشاااا;)

 55. بهاره ۱۳۸۸-۱۰-۲۷، ۵:۱۶ ب.ظ

  چه دخترا عشوه بیان و چه سنگین و رنگین باشن،پسرا هر غلطی که دلشون بخواد میکنن.با هیچ کسی هم کاری ندارن.حتی با خدا!!!

  پنیر Reply:

  danger…اوه اوه او… هیچکی طرف بهاره نیاد… آتیشش خیلی تنده… ممکنه دچار دختر گرفتگی بشید… danger

  درسا نیناش ناش Reply:

  وای!

 56. درسا نیناش ناش ۱۳۸۸-۱۱-۲۰، ۲:۰۹ ب.ظ

  چرا همش نظرام پاک میشه؟
  یه بار دیگه نبینمشون به وویروس میدما!!!!

 57. درسا نیناش ناش ۱۳۸۸-۱۱-۲۳، ۶:۰۲ ق.ظ

  اوه له له خوش اومدی!
  خیلی خوبم توچطوری؟

 58. درسا نیناش ناش ۱۳۸۸-۱۱-۲۳، ۶:۳۲ ق.ظ

  اوه له له اسم اصلیت چیه؟
  لطفا راستشو بگو چون یه اسم چیزی نیس که براش دروغ بگی!!!

  درسا نیناش ناش Reply:

  اسمم( پانیژه) هس در ضمن اسمتم ایرانی بنویس که طرز درست ایرانیشو یاد بگیرم چون فارسیم خوب نیس!

 59. asal ۱۳۸۸-۱۱-۲۶، ۱:۲۹ ب.ظ

  سلام منم با اجازه اومدم البته با اجازه ى درسا واوه له له جون اشکالى که نداره؟؟؟

  درسا نیناش ناش Reply:

  نه عزیزم.

 60. asal ۱۳۸۸-۱۱-۲۸، ۴:۵۱ ب.ظ

  سلام درسا جون خوبی چه عجب جواب منو دادی چرا این قدر دیر به دیر میای تو سایت نکنه سرت جای دیگه ای گرمه راستشو بگو؟راستی اوه له له کجاست خبری ازش نداری چند روزه نیومده تو سایت

 61. دنیا ملوس ۱۳۸۸-۱۱-۲۸، ۶:۱۳ ب.ظ

  اوه له له نه ببخشید حسین جون من قبلا فکر کردم شما دختر ی حال شما؟؟؟