مزایای دخترای رشتی:)

* خواستم بگم…
خوبه اگه “زندون انفرادی” هم می‌اندازن آدمو با این آدم هم‌سلولی‌ش کنن;)
پ.ن: در این مطلب حکمتی نهفته است:-)

* چند روز پیش دم نگهبانی یک جای دولتی، در حالیکه ۲ تا خانوم اونجا نشسته اند و کیفها و قیافه ها رو بازبینی می کنن (توجه داشته باشید که من تقریبا ۲۰۰ متر از راه رو به خاطر تاخیرم دویده بودم و لپهام گل انداخته بود)
خانوم اولی (بعد از بازبینی کیفم): عزیزم رژ گونه هاتو پاک کن (!!!)
من (در حالیکه نفس نفس زدنم تابلوپه): ها؟!!! چیو پاک کنم؟!!
خانوم دومی (با نگاه به شناسنامه ام): ولش کن بره. این دخترمون رشتیه، دخترای رشتی رو خدا روی گونه هاشون رژ گونه زده:):):)
من:

* دوست دارم یه پست بزنم این شکلی:
دانلود فیلم غیراخلاقی زهره، دختر شوکت
.
.
.
از این وبلاگ، امکان‌پذیر نمی‌باشد
بعدش، بشینم و دست‌م رو بزنم زیر چونه‌م و به دماغ‌سوخته‌هایی که دست ِ خالی برمی‌گردن، بخندم! آی بخندم! آی بخندم!!!
پ.ن: هیچ لذتی بالاتر از سر ِ کار گذاشتن ِ ملت ِ ساده‌لوح، نیست
پ.ن از طرف خودم: حقیقتش برای من جای سوال داره که من نه توی این وبلاگم و نه توی وبلاگ قبلیم اصلا چیزی راجع به این زهرا میر ابراهیمی؟! امیر ابراهیمی؟! و یا شایدم زهره ننوشتم و به خدا قسم حتی هنوز فیلمش رو هم ندیدم و اونوقت از سرچ گوگل میان اینجا!! شاید چون اسم من زهراپه اینطوری میشه؟!!

*”قابیل: به من بیاموز شاد یا غمگین چگونه در انتظار جاودانگی باشم.
شیطان: تو خود پیش از دیدار من دانسته بودی.
قابیل: چگونه؟
شیطان: با رنج کشیدن.”
توصیه اکید می شود. واقعا وبلاگ زیبایی هست. مطلع اکثر مطالبش رو خوندم. جملاتی که انتخاب میکنه واقعا محشرن. متن صفحه اصلیش رو هم خوندم. نوشته هاش واقعا عالی هستند.

* یکی از منصفانه ترین مطالبی که در مورد اون دانشجوی ایرانی که در کتابخانه دانشگاه UCLA مورد ضرب و شتم قرار گرفته نوشته علی در تگزاس بود. پاورقی ها و کامنتهاش رو هم بخونید. همین طور نوشته کیبرد آزاد رو در این مورد:
الان فیلم ماجرای دانشجوی ایرانی دانشگاه UCLA آمریکا رو دیدم. پلیس در یک روند طبیعی وارد کتابخونه می شه و از بعضی ها کارت دانشجویی می خواد. یک پسر کارت نشون نمی ده و مقاومت می کنه. پلیس بیرون می ره با نیروی بیشتر بر می گرده و در رفتاری بسیار زشت پسر رو دستگیر می کنه و با دادن چندین بار شوک با باتوم الکتریکی اون رو در بین شلوغی زیاد و با رفتاری بسیار توهین آمیز از کتابخونه بیرون می بره. اسم این پسر مصطفی طباطبایی نژاد است.
فیلم تکان دهنده است و بسیار زشت برای آمریکا. خیلی ها بهش بی اعتنا هستند و خیلی ها هم سعی می کنند ماجرا رو توی بوق بکنند تا بگویند آمریکا بد است. در اینکه آمریکا بد است شکی نیست. در این اینکه در این کشور بد این فیلم زشت و ضد دولتی بدون مشکل حق ضبط شدن و پخش شدن دارد نیز شکی نیست (در ایران ما اقدام مشابه می تواند به زندان های پانزده ساله برای فیلمبردار منجر شود)….
من مشغول نوشتن ایمیلم هستم به این آدرس ها:
Norman Abrams: chancellor@conet.ucla.edu
Evc Neuman: evc@conet.ucla.edu
william Bratton: brattonw@lapd.lacity.org
Antonio Villaraigosa: mayor@lacity.org
این ایمیل ها متعلق به مدیران و روسای دانشگاه، شهردار لوس آنجلس و رییس پلیس آنجا هستند. امیرقاسمی می گوید در ایمیل بنویسیم : We want justice for Mostafa. من کمی مفصل تر می نویسم. امروز هم تظاهراتی در UCLA برای این مساله جریان خواهد داشت.
خبر اولیه را از اینجا بخوانید : http://dailybruin.com/news/articles.asp?id=38958

* معمولا بعضی از خانوما با رانندگی کردناشون باعث بعضی ترافیکات و اعصاب خوردی میشن اما این مسپله چند روز پیش بسیار به نفع ما شد:) من اونقدر توی تهران از سوار شدن به ماشینهای شخصی میترسم که اینجا (یعنی چند روز پیش که شما بودم) هنوز هم این ترس در من وجود داره. بر خلاف خواهرم! مادرم اینها رفتن مشهد و دیروز حال خواهرم بد شد خودم رسوندمش بیمارستان و تا سرمش تموم شه ساعت تقریبا ۷ شد و الانم که ۷ کاملا تاریکه. جلوی بیمارستان خیلی شلوغ بود و خواهرم گفت بریم بالاتر (که خلوت تر بود) سوار شیم. هر چی گفتم گوش نکرد و خودش رفت عقب و منم که از سرما پشتم دیگه غوز کرده بود یه ماشین رو نگه داشتم و گفتم فلان جا! آقاهه هم گفت بفرما مادر!!! دقت که کردم دیدم یک پرایده و یک سرنشین هم داره! گفتم خدا رو شکر و وقتی سوار شدم گفتم خواهرم هم سوار میشه راننده هم با خوشرویی گفت: اشکالی نداره عزیزم!!! بعدش حین سوار شدن خواهرم برگشت عقب و با خنده رو به من گفت: البته شما جای خواهر کوچیکه ما هستی!!! بعدشم دیدم که داره با اون یکی سرنشین پچ پچ میکنه و نمیدونم چه حسی باعث شد به اینا شک کنم! برگشتم به خواهرم گفت سر اولین چهارراه اگه نگه نداشت بپریم بیرون! طفلی خواهرمم که اصلا حالش خوب نبود. هیچی نرسیده به چهارراه گفتم که بعد از چراغ قرمز پیاده میشیم! از شانس منم لعنتی چراغ سبز بود! سرنشینه هم برگشت گفت: عزیزم این چراغ که قرمز نیست، سبزه!!! حالا مهمون ما باشین!!! به خواهرم گفتم دیگه کار ما تمومه! همین جوری که داشتم نذر و نیاز و دعا میکردم که یه بلایی سر ماشینشون بیاد (خیلی تند میرفتن) رسیدیم به میدون اصلی و دیدم چه راه بندونیه! من یکی که از خدا خواسته تا رسیدیم نزدیک میدان به خواهرم گفتم بپر بیرون! خواهرم هم درو باز کرد و پرید و من قبل از اینکه بره بیرون فکر کنم ۲۰۰ بار بیشتر هولش دادم و خودمو انداختم روش که باهم بپریم و پاشم لگد کردم و حتی پاش خون اومد (کفش من پاشنه اش بلند بود) اون دو نفر هم کلی فحش و متلک جنسی بارمون کردن! وقتی پیاده راه افتادیم و رسیدیم به سرمنشا ترافیک دیدیم بعله! یه خانومی که فکر کنم خدا رسونده بودش میخواسته بره سمت چپ و گیر کرده بوده:) واقعا دستش درد نکنه از این به بعد اگه چنین صحنه هایی دیدید بدونید که حکمتی در کاره:-)

* من اگه پسوورد بلاگرولینگم رو یادم بیاد، در اولین فرصت حتما به اینها لینک خواهم داد:
۱- بلوط عزیزم:) چون خیلی شاداب و سرزنده مینویسه
۲- حاجی واشنگتن. اینم به همون دلیل بالایی. خیلی از نوشته هاش خوشم میاد و حتی توی خبرها و نوشته های جدیش هم طنز به کار میبره
۳- پسر فهمیده: مطالب این یکی رو به خاطر تحلیل های واقع بینانه اش دوست دارم
۴- هزار ساله: به خاطر مطالب ادبیش. ادبیاتش فوق العاده است
۵- کیبرد آزاد: به خاطر تنوع مطالب و همین طور مطالب جالبش در مورد IT
۶- افکار: به خاطر اینکه حس میکنم خیلی باهاش همدردم:) خیلی از مواقع چیزهایی که من میخوام بگم اون داره راحتتر مینویسه:)
۷- دکتر شیرین احمدی نیای عزیزم:) این یکی اصلا نیازی به تعریف نداره:)

۱۰۴ نظر

 1. kamrad ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۶:۱۱ ق.ظ

  سلام. جدی این مسئله جزو مزایا حساب میشه؟!!:)

  واقعا متاسفم !
  امنیت تو این مملکت مثل اینکه معنی نداره
  بعضی ازین آدرسها رو نمیتونم ببینم!

 2. علیرضا ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۶:۱۴ ق.ظ

  سلام
  هنوز هم هرجا عکس بالا رو میبینیم، یاد شما میافتم. مخصوصا یاد روز جشن پایان دوره که عکسی از شما نداشتم و مجبور شدم از همین عکس استفاده کنم. البته با دیدن عکس همه شناختن! D:
  امروز هم اتفاقی دوباره رسیدم به وبلاگ بهترین وبلاگ نویس سال نمدونم چند. قبلا خیلی با سبک نوشتنتون موافق نبودم. بیان اطلاعاتی بود که به نظرم شاید گفته نمیشد بد نبود. امروز دیدم تفاوتی کرده.
  انشاء الله همیشه موفق باشید. دوستان رو دیدی سلام ما رو هم بهشون برسونید

 3. زهرا ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۶:۳۰ ق.ظ

  به علیرضا:
  آقای عابدینی حقیقتش منم مدتهای زیادیه خیلی از بچه های کلاس رو ندیدم.
  راستش منم توی جشن فارغ التحصیلی وقتی دیدم علیرغم همه مخفی کاریام خیلی از بچه ها وبلاگمو میخونن کلی شوکه شدم D:
  مخصوصا وقتی این عکسه رو توی مراسم ترین ها دیدم:)

 4. دنیا ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۶:۴۳ ق.ظ

  می بینم که مزایای گیلانی بودن هی داره افزوده می شه.. ;)

 5. دنیا ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۶:۴۵ ق.ظ

  آدرس وبلاگ “این آدم” درسته؟! باز نمی شه که..

 6. تازه وارد ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۸:۱۵ ق.ظ

  سلام . آخر نفهمیدم اون یارو می خواست واقعا بدزدتتون یا تو اینجوری واسه خودت فکر و خیال کرده بودی . می بینم دوباره به کامنتها جواب می دی . خیلی وقت بود این کار را نمی کردی . یا شاید این علیرضا خان عابدینی چون از دوستان قدیم بودند استثنا شدند

 7. تازه وارد ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۸:۱۶ ق.ظ

  چه جالب نظرات بازبینی نمی شه خوب شد چیز بدی ننوشتم

 8. تازه وارد ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۸:۱۸ ق.ظ

  ببخشید ساعتی که کنار نظرات ثبت می شه به وقت کدام نقطه دنیا است

  افسانه Reply:

  سلام تازه وارد خوبی

 9. محسن ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۸:۳۲ ق.ظ

  مگه بلاگرولینگ دوباره فیلتر نشده؟ شما چه جوری پینگ کردی؟

 10. مهتاب مفخم ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۹:۱۱ ق.ظ

  خانوم خانوما وبلاگت از ائن وبلاگ هاست که حقیقتاً آدم وقتی می خونش یه چی یاد میگیره. دمت گرم نازنینم.

 11. بابک ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۱۰:۵۱ ق.ظ

  *یه اتفاقاتی هست که همیشه در لحظات حساسی رخ میده و ناجی ما میشه
  یکی میگه شانسه، یکی میگه خدا به دادم رسید و شکر گذاری میکنه ، یکی بعد از هر تعریفی که براش در نظر میگیره حادثه رو وبلاگ میکنه، یه عده که دمشون خیلی گرمه اصلا متوجه نمیشن چی شد و از کجا آمد و به کجا رفت ( به این جور آدما باید گفت : شبتان خوش باد ) …

  اما برای من این اتفاقات حس بدی رو به همراه داره ، تا مدتها همه اش فکرم مشغولش میشه و همه اش با خودم میگم: اگه اینجور نمی شد چه خاکی باید به سر میکردم و اگه انجوری میشد خانه خراب می شدم.
  بهر حال اصلا حال نمیده واسه همین همیشه کار رو باید محکم کنیم که
  احتمال تهدید ها به حداقل برسه.

  * از هر خانوم زهرا نامی که نمیدونم کیه و وبلاگ من رو خونده بسیار سپاسگذارم بلاخره یه نفر وبلاگ منو خوند:))

 12. ريخت و پاش ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۱۰:۵۶ ق.ظ

  ا راست میگیها این همسایه ما هم رشتیه من فک میکردم رژ میزنه تو نگو اینا خدادادیه ولی آخه این مشکوکه خیلی قرمزه باید ته توشو درارم

 13. Ahmad ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۱۱:۲۴ ق.ظ

  :O
  Abjiiiii !!! baba movazeb bashiiiiiiiiiiiiiin!!! khoda ro shokr az oon khanoooome :D ishala enjor chiza ro bishtar kone khoda pas ;) ama khahesh mikonam bishtaaar movazeb bashin baba! man ke pesaram havasamo jam mikonam ke yaroo motadi dozdi nabashe dige shoma jaye khod !!

 14. amit ۱۳۸۵-۰۸-۲۹، ۶:۲۱ ب.ظ

  اون لینکی که توی سایتت گذاشتی بنام ” اورکات فارسی ” شاید خودش چیزه جالبی باشه ولی توی این سایت تماماً تبلیغات و لوگوهای سایتهای سکسی وحشتناک و کثیف رو گذاشته . لطفاً این لینک ” اورکات فارسی ” رو بردار که باعث آشنایی بیشتر ملت با این سایتهای عوضی و کثیف نشه و گناهش هم به گردن خودت میافته .

 15. زهره ۱۳۸۵-۰۸-۳۰، ۱۲:۲۶ ق.ظ

  من هم به خاطر اسمم با این مشکل روبرو شدم زهره شوکت یا حتی زهره امیر ابراهیمی …

 16. مصطفی ۱۳۸۵-۰۸-۳۰، ۲:۴۰ ق.ظ

  سلام.
  اگه راست میگی این یکی رو کپی پیست میکردی.
  حالا راست میگه یا نه؟
  بعضی اوقات از زندگی که خسته میشم همین رو میگم البته تو دلم:)
  با داشتن ِ این لباس‌شوئی ِ اتوماتیک، دیگه لازم نیست زن بگیرم تا برام لباس بشوره
  آخیش
  خدا رو شکر

 17. سجاد مرادی ۱۳۸۵-۰۸-۳۰، ۹:۴۴ ق.ظ

  سلام زهرا خانوم گل!!! من تقریباً ۳ – ۴ ماهی هستش که مطالب جالب و زیبای شما رو می خونم . ولی تا چند وقت پیش نمی دونستم که همشهری هستیم !!! خیلی خوشحال شدم از این موضوع و اینکه هر دو تامون هم ۴۰چراغ خون هم هستیم . چه قدر تفاهم!!! البته اشتباه نشه قصد آشنایی بیشتر ندارم …..شوخی کردم . بگذریم.
  مدتهاست که وبلاگ می نویسم ولی هر دفعه به خاطر مشغله های کاری و درسی به حال خودشون رها می شدن…ولی با دیدن وبلاگ شما خون دویاره ای در رگهای من دمیده شد.!!! تا من هم دوباره شروع کنم …به محض جفت و جور کردن وبلاگ , اونو به شما معرفی می کنم تا از نظرات شما آگاه بشم. فعلاً با اجازه…

 18. sasan ۱۳۸۵-۰۸-۳۰، ۱:۱۳ ب.ظ

  ??????????????

 19. محمد ۱۳۸۵-۰۸-۳۰، ۳:۰۰ ب.ظ

  وب سایتتون افتضاحه ولی میشه درستش کرد
  اگه مایلیید می تونیین از تجربیات من استفاده بکنید .

 20. بچه‌مخفي ۱۳۸۵-۰۸-۳۰، ۷:۱۳ ب.ظ

  ای بابا، خدا که رووی گونه‌هاتون رژ مالیده، دوندگی هم که رژ مالیده، خودتون هم که لابد رژ مالیدید، من واقعا موندم این حراستا چکار میکنن!
  چرا اینقدر راحت جوونا رو راه میدن
  :)):))

 21. مهیار ۱۳۸۵-۰۹-۱، ۲:۴۷ ق.ظ

  سلام استاد، خیلی مارمولکی ، میتونی این کامنت رو واسه همه نذاری چون اول فکر کردم واقعا در مورد امیر ابراهیمی نظرت همینه که میگی ، امام وقتی دیدم تمام کلماتی که تو سرچ انجین ها حساسه رو گذاشتی کلی خندیدم ، یه پست در این رابطه گذاشتم .
  پایدار باشی
  یاحق

 22. زهرا ۱۳۸۵-۰۹-۱، ۶:۴۸ ق.ظ

  به تازه وارد: سلام علیکم:) کجا بودید این همه مدت/ فکر کردم دیگه اینجا رو نمی خونید:) آقای عابدینی هم از همکلاسیهای من در دانشگاه بودند
  راستی ساعت نظرخواهی رو هم نمیدونم تنظیمش کجاست؟ حقیقتش هنوز چیز زیادی از وردپرس نمیدونم

 23. زهرا ۱۳۸۵-۰۹-۱، ۶:۵۱ ق.ظ

  به محسن: از اینجا پینگ می کنم:
  http://pinger.blogard.com/

  به آمیت: ببین لینکهای این کنار دست من نیست. دوما لینکهایی که من میدم لزوما به معنای تائید مطالب اونها نیست. این یه جور تبلیغه. همین.

 24. جهان ۱۳۸۵-۰۹-۱، ۱:۴۶ ب.ظ

  بد نیست اما کاش عکس خودت را میزدی رو صفحه اصلی

 25. sdfdf ۱۳۸۵-۰۹-۴، ۱۲:۴۹ ب.ظ

  dfgdgd

 26. محمد مهدی ۱۳۸۵-۰۹-۷، ۳:۲۴ ب.ظ

  این که خوبه من یه بار توی وبلاگم از کلمه ی آویزون استفاده کرده بودم البته انگلیسی avizoon بعد از یه مدت دیدم که آمار وحشتناک بالا رفته با اینکه من اصلاً آپ نمی کنم …..بعد نگاه کردم دیدم که همه دنبال اون کلمه می گشتن و وارد بلاگ شدن ……

 27. محمد مهدی ۱۳۸۵-۰۹-۷، ۳:۲۶ ب.ظ

  از قرار معلموم هم آویزون یک سایت غیر اخلاقیه مثله خودم

 28. امیر ۱۳۸۵-۰۹-۹، ۳:۵۲ ب.ظ

  …..

 29. MAJID ۱۳۸۵-۰۹-۱۴، ۸:۵۴ ق.ظ

  بچه ها انشاا… زندگی بر وفق مرادتون باشه

 30. MAJID ۱۳۸۵-۰۹-۱۴، ۹:۰۰ ق.ظ

  وبلاگ باحالیی
  DARYAY_BESAHEL@YAHOO.COM
  میل بدنید خوشحال می شم

  خوش بگذ ره
  M

 31. farhad ۱۳۸۵-۰۹-۱۸، ۴:۲۴ ق.ظ

  تبریک می گم آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و دوستان تون دارم .

 32. نوید ۱۳۸۵-۰۹-۲۶، ۱۲:۴۵ ق.ظ

  سلام
  میگم اگه میتونی خودتو اما اگه نمی تونی عکستو برام بفرست
  می خوام برم حموم

 33. اسد ۱۳۸۵-۱۰-۱۸، ۷:۳۳ ب.ظ

  سلام

  وبلاگ خوبییه موفق باشی
  ضمنا حیف است فیلم میر ابراهیمی را ندیدی میخوای برات بفرستم

  ناهید Reply:

  حتما بفرستش

 34. محسن نوربخش ۱۳۸۵-۱۱-۱، ۹:۰۹ ب.ظ

  برای زهره خیلی متاسفم

 35. شايان ۱۳۸۶-۰۱-۲۴، ۲:۳۲ ب.ظ

  سلام به من هم سری بزن .

 36. حميد ۱۳۸۶-۰۲-۲، ۱۱:۱۵ ق.ظ

  salam hamshahri bo man e-mail bezan

 37. snmb ۱۳۸۶-۰۳-۱۶، ۹:۱۰ ب.ظ

  خیلی
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  –خ-ی

 38. snmb ۱۳۸۶-۰۳-۱۶، ۹:۱۴ ب.ظ

  مگه نه ؟!

 39. mojtaba ۱۳۸۶-۰۴-۶، ۴:۱۵ ب.ظ

  salam
  manam rashtiam
  goftam ye sar bezanam
  sitet tamize
  tabrik migam
  khoshhal misham u ham be webam sar bezani

 40. ناشناس ۱۳۸۶-۰۵-۱۰، ۱۰:۵۳ ب.ظ

  اصلا جالب نبود زیر گل بری

 41. mahan ۱۳۸۶-۰۷-۲۳، ۶:۰۲ ب.ظ

  bishin binim ba hal nadariiimmmmmmmmmmmmmmmm

 42. arash ۱۳۸۶-۱۰-۲، ۱:۰۲ ب.ظ

  ۰knhvl

 43. دیانا ۱۳۸۶-۱۱-۸، ۹:۱۸ ق.ظ

  بد نبود فقط نظر دادم که دلت نشکنه بگی اومد و نظر نداد و رفت ناراحت نشی آ ولی اصلا خوشم نیومد اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 44. سجاد و مهدیه ۱۳۸۶-۱۱-۸، ۹:۱۹ ق.ظ

  ما اومدیم الکی ولی خیلی مسخره بود

 45. hamid ۱۳۸۶-۱۲-۹، ۴:۵۴ ب.ظ

  خیلی جرته بابا کمی عکس باحال بیار…

 46. محمد ۱۳۸۶-۱۲-۱۵، ۱۱:۲۲ ق.ظ

  مطلب عالی بود

 47. بهنام ۱۳۸۶-۱۲-۱۶، ۴:۵۲ ب.ظ

  مطلب عالی بود

 48. ناشناس ۱۳۸۷-۰۲-۱۳، ۴:۵۶ ب.ظ

  متوسط

 49. ناشناس ۱۳۸۷-۰۴-۸، ۶:۵۵ ب.ظ

  بابا خیلی باحالی ولی یه ذره عکس سکسی هم بذار انسافا

 50. رییس ۱۳۸۷-۰۴-۲۵، ۳:۴۶ ب.ظ

  واقعا برات متاسفم
  نترس عمر ما هم میگذره
  حالا به این جملاتم بخند خنده ای تلخ چون حقیقت…….

 51. ....... ۱۳۸۷-۰۵-۸، ۵:۲۵ ب.ظ

  maloome ke kheyli bahali ghorboone ( ) berm

 52. اريا ۱۳۸۷-۰۵-۲۲، ۱:۳۹ ب.ظ

  سر کاریت خیلی مسخره بود!

 53. ایمان ۱۳۸۷-۰۷-۱۵، ۷:۳۴ ب.ظ

  عالی بود

 54. محمد ۱۳۸۷-۰۷-۱۷، ۵:۰۵ ب.ظ

  خیلی بی مزه بود اگه می دونستم اصلا نمیومدم تو

 55. farid ۱۳۸۷-۰۷-۲۵، ۱:۵۰ ب.ظ

  kire harchi rashti to kosse khar madaret. madar kossde

 56. ارش ۱۳۸۷-۰۸-۱۵، ۱:۴۳ ق.ظ

  توی ایران از رشتی با غیرت تر وجود نداره.اونایی که جوک رشتی میگن از مادرشون شک دارن.( پاینده باد گیلان )

 57. ناشناس ۱۳۸۷-۰۸-۱۶، ۷:۱۹ ب.ظ

  chert bud

 58. nazi ۱۳۸۷-۰۸-۱۶، ۷:۲۱ ب.ظ

  age rashti hasti eyval

 59. علي انجم روز ۱۳۸۷-۰۸-۳۰، ۳:۱۹ ب.ظ

  با درود وب جالبی داری سری هم به شیرخفته بزن

 60. مهران ۱۳۸۷-۰۹-۱۱، ۷:۲۳ ب.ظ

  ارزش هر امی رو از حرفهایی که میزنه میشه فهمید

  قابل توجه بعضیا

 61. مهران ۱۳۸۷-۰۹-۱۱، ۷:۲۵ ب.ظ

  ارزش هر ادمی رو از حرفهایی که میزنه میشه فهمید

  قابل توجه بعضیا

  مسعود Reply:

  OKKKKKKKKKKKKKKKKK

 62. مهدی ۱۳۸۷-۰۹-۲۸، ۳:۲۶ ق.ظ

  برو پایین

  پایین تر

  توی ایران از رشتی با غیرت تر وجود نداره.اونایی که جوک رشتی میگن از مادرشون شک دارن.( پاینده باد گیلان )

 63. احمد ۱۳۸۷-۱۰-۲، ۳:۰۷ ب.ظ

  همه الافید

 64. محسین ۱۳۸۷-۱۰-۹، ۱۲:۰۰ ب.ظ

  گوه بخورید با مادراتون

 65. يه تنها ۱۳۸۷-۱۲-۲۸، ۱:۵۶ ق.ظ

  خیلی وبلاگ خوب دارین

 66. احمد رضا ۱۳۸۸-۰۱-۱۷، ۳:۰۳ ب.ظ

  مرسی

 67. mehdi ۱۳۸۸-۰۱-۱۷، ۱۱:۳۷ ب.ظ

  khili tokhmie shoma khejelat nemikeshin mardomo sare kar mizarin.ba tashakorrrrrr?????

 68. hamze ۱۳۸۸-۰۱-۱۷، ۱۱:۳۸ ب.ظ

  age yek kam axso yekam film dasht beytar bod naaaaaaaaaa

 69. mehdi ۱۳۸۸-۰۱-۱۷، ۱۱:۳۹ ب.ظ

  pedare asheghi besozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 70. مسعود ۱۳۸۸-۰۱-۲۲، ۳:۲۲ ب.ظ

  RIIIIIIIIIIIIIDI BA IN VEBLAGET????????

 71. !!!!!!!!! ۱۳۸۸-۰۱-۲۷، ۹:۴۶ ق.ظ

  montazer emaelt hastam (to mno framosh kardi!!!!!!!!!!

 72. ناشناس ۱۳۸۸-۰۱-۲۷، ۱۱:۵۰ ق.ظ

  سلام من رضاهستم

  افسانه Reply:

  سلام رضا من هم افسانه دانشجو رشته حقوق هستم

 73. دانشجو ۱۳۸۸-۰۲-۱۴، ۹:۲۰ ب.ظ

  ما بچه های رشت در اینجا ، خوابگاه دانشجویی دانشگاه علم و صنعت پادشاهی می کنیم و کسی اندازه ی ما … نداره و اندازه ما عرق قومی نداره. هیچ کس هم جرئت حرف زدن راجع به رشت و رشتیا رو جلوی ما نداره. چون می دونن که ما مثه خودشون و ننه باباهاشون بی هویت و بی غیرت نیستیم. در آخر تایید میکنم حرف یکی از دوستان رو که گفته بود “کسی که میگه رشتی بی غیرته به مادرش شک داره” و ما اینجا این رو اثبات کردیم.

 74. رضا ۱۳۸۸-۰۴-۴، ۲:۱۶ ب.ظ

  یک شوخی!!!
  من یکبار خواستگاری یک دختر رشتی رفتم!
  راست میگی همینطوریه!!!
  هی من می گفتم آرایش کردی اون میگفت: نه!!!
  ولی من باورم نمی شد!!!
  آخرش من و اون همدیگه را می خواستیم اما خانواده هامون موافقت نکردند!!!
  و در نتیجه به هم نرسیدیم!!!
  خدا هرجا هست حفظش کنه و البته موفقش بداره . چون واقعا دختر خوبی بود.
  خوش به حال شوهرش!!!
  امیدوارم تا حالا ازدواج کرده باشه چون هم از نظر روحی و هم جنسی واقعا نیاز داشت

 75. بیتا ۱۳۸۸-۰۴-۱۳، ۲:۴۸ ب.ظ

  اصلا نخوندم چون زیاد بود

 76. محمدرضا ۱۳۸۸-۰۶-۱۵، ۸:۳۶ ق.ظ

  قابل توجه آقایون و خانومهایی که فکر میکنن رشت هلو بازاره و غیرت تعطیل:
  تشریف ببرید رشت یا انزلی، یکی از این چیزایی که اینجا میگید در ملع عام بفرمایید تا ببینید سرتون چی میارن. البته اگه در انزلی باشید که غیر از خودتون خواهرو ننتون هم در امان نخواهند ماند! قبلش یه سنگ قبرم سفارش بدید که بی کفن نمونید رو زمین. تا اونجایی که ما خبر داریم، فعلا هیچ جای ایران به اندازه تهران غیرت تعطیل نیست.

  محمدرضا از استرالیا

 77. ناشناس ۱۳۸۸-۰۶-۲۵، ۴:۳۳ ب.ظ

  چیز خار صاحب این مجموعه

 78. علی مگنا ۱۳۸۸-۰۷-۶، ۳:۳۳ ب.ظ

  کسی که جک رشتی بگه و از این جک حمایت کنه عرب زاده هست
  زمان حمله اعراب به ایران کل خاک ایران فتح شد به غیر از گیلانو طبرستان و کسانی که این جک ها را بر ضد گیلانیان عزیز می سازند
  میخواند بگن که ما داریم از نژاد عربیمون حمایت میکنیم
  بنا بر این کسی که جک گیلانی بسازه ننش از زیر عرب بلند شده و خون عرب کثیف سگ خور تو وجودشه تف به شرف ایرانی عرب صفت

 79. اوستوروم اغزوا ۱۳۸۸-۰۷-۲۴، ۲:۲۲ ب.ظ

  اغزوا استروم اردبیل قفینان

 80. ش از دبي ۱۳۸۸-۰۹-۱۴، ۱۰:۴۵ ب.ظ

  حالم از هرچی رشتیه بهم میخوره خیلی نامردن و …آدم حالش بهم میخوره در مورد رشتی ه صحبت بکنه… از غیرت حرف نزن که دیروز دو تا از همون هلو های رشتی زدیم توش چه حالی داد… خیلی همبی غیرت هستند چون نامردن تک به تک وجود دعوا ندارند اسم بچه تهران میاد انگار بزار خواهر مادرشون دیدن که همینطور هم است شاشیدم تو غریت هرچی رشتیه …زنده باد بچه تهرون که کون بچه رشتی وخواهر مادراش گذاشته

  مرداویچ زیاری Reply:

  سگی که بیشتر پارس می کنه، کمتر گاز می گیره.
  غیرت گیلانیها ثابت شده هست:
  ۱- زمانیکه اعراب کل خاک ایران و از چین تا اسپانیا رو اشغال کرده و هر بی احترامی به این اقوام روا می داشتنداز فتح دیلم (گیلان و مازندران باستانی) عاجز موندن و آخرش هم فرزندان گیلان (آل بویه و زیاریان) طومار حکومت خلفا رو در هم پیچدند و به مترسک تبدیلشون کردن. از وهریز دیلمی که یمن رو فتح کرد. مرداویچ که اولین کسی بود که نام شاهنشاه رو خودش گذاشت . …میرزاکوچک خان، رضاخان میرپنج. بزرگترین جراح مغز دنیا: دکتر سمعیعی، پروفسور رضا و …

  یه رشتیه باتعصب Reply:

  برو خیابونهای تهران و ببین چه مطلک های رکیکی به خار و مادر هم میدن اینه غیرتتون دیگه
  گیلان و رشت سرور کل ایران
  ما هم حالمون از تهرانی ها بهم میخوره خیلی عوضی و …….

 81. meny ۱۳۸۸-۰۹-۱۶، ۶:۳۹ ب.ظ

  رشتی ها را عشق است.

 82. بهرام ۱۳۸۸-۱۰-۱۱، ۴:۱۰ ق.ظ

  خوب بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/////////////////////////

 83. علی مگنا ۱۳۸۸-۱۱-۱، ۱۱:۴۰ ق.ظ

  مرگ بر ایرانی
  زنده باد گیلان و گیلانی

 84. atena ۱۳۸۸-۱۱-۱، ۴:۳۳ ب.ظ

  عالی بود رشتی رو عشقه منوبچه رشتی های دیگه ازت میتشکریم گل

 85. sina p ۱۳۸۸-۱۱-۹، ۲:۰۰ ب.ظ

  dadash midooni chie? chon ghadima rashtia kheili ba gheirat boodan mardomeh shahraieh dg beheshoon hasooodi mikardan oomadan rashtiaro bad noom konan goftan rashtiaaa bi gheiratan hasooooooooooooooooooda…………hala harki doos dare mitooneh biad rasht ta mardomesh gheirateshoono neshoon bedan beheshoon areeeeeeeeeeeeeeeee daaaaaaaaaaaaaaaaashi

 86. gilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaani ۱۳۸۸-۱۱-۹، ۲:۰۳ ب.ظ

  vase ma rashtiaaaaaaaaaaaa hich jaie 2nya rasht nemisheeeeeeeeeeeeeeeeee
  man asheghe gilanam
  man ashegheeeee rashtam
  zende bad raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasht
  mimiram vase shahram

 87. سعید ۱۳۸۸-۱۱-۱۶، ۳:۵۴ ب.ظ

  آخه این ایرانی ها هم آدم شدند که بر علیه ما رشتی ها جک بگند واقعا حیف که ما رشتی ها ایرانی هستیم فرهنگ و تمدن ایرانی بدرد گور قبرستان می خورد.

  زنده باد گیلان و رشت پس ما رشتی ها هم باد دشمنان تهرانی ها یعنی عربهای غیور با هم می گوییم : و ما برائت خودمون را از خلیج جعلی فارس اعلام میکنیم.

  زنده باد عرب و خلیج عربی

 88. فرهاد ۱۳۸۸-۱۱-۱۹، ۷:۰۸ ب.ظ

  خاک بر سرتون کنم به جای این که همش خودتونو مسخره کنید یاد آخرت هم باشید واقعا خک بر سرت زهرا خانوم حیف اسمی که روت گذاشتن من واقعا افسمس میخورم………………………….

  کیوان Reply:

  ببین فرهاد خان خاک تو سر خودت و هفت جد آبادت.
  شما برو افسمست رو بخور دادا کاری هم به آخرت مردم نداشته باش.

 89. محسن رشتی ۱۳۸۸-۱۲-۲۳، ۵:۳۲ ب.ظ

  جاوید و پاینده مهد اندیشه ایران :رشت
  یادتون باشه:
  ۱ )تنها جایی ازایران را که اعراب نتوانستند اشغال کنند گیلان زمین بود.
  ۲ )در زمان مشروطیت مردان رشت، تهران را به تصرف درآوردند و جلوی استبداد ایستادند.
  ۳)تا دلتان بخواهد در تهران خیابان و مدرسه و بیمارستان و … به نام سردار نامی گیلان (میرزا کوچک خان) و(سردارجنگل) وجود دارد. اما ما در رشت هیچ خیابانی به نام یک تهرانی نداریم.
  ۴)آن زمانی که بسیاری از شهرها هنوز نمیدانستند کتاب و مدرسه یعنی چی.ما در رشت کتابخانه ملی و دبیرستان های مدرن داشتیم. بازهم بگم یا یادتون اومد؟

 90. محسن رشتی ۱۳۸۸-۱۲-۲۳، ۵:۳۴ ب.ظ

  جاوید و پاینده مهد اندیشه ایران :رشت
  یادتون باشه:
  ۱ )تنها جایی ازایران را که اعراب نتوانستند اشغال کنند گیلان زمین بود.
  ۲ )در زمان مشروطیت مردان رشت، تهران را به تصرف درآوردند و جلوی استبداد ایستادند.
  ۳)تا د%D

 91. كورش ۱۳۸۸-۱۲-۲۵، ۳:۴۲ ب.ظ

  مادر هرکسی که گوه رشتیا رو می خوره تهش باد می ده

 92. ناشناس ۱۳۸۹-۰۱-۱۱، ۱:۰۳ ب.ظ

  بافرهنگتر و باشعورتر از رشتی ندیدم تو عمرم
  حیف ما که تو این کشور عربزده ی بی فرهنگ داریم زندگی میکنیم
  زنده باد رشت زنده باد مرداویج

 93. ناشناس ۱۳۸۹-۰۱-۳۱، ۷:۲۶ ب.ظ

  زنده باد گیلان

 94. ماه شب 14 ۱۳۸۹-۰۲-۲، ۱:۰۷ ب.ظ

  سلام عزیزم من شمالیم -منم موافقم ادمای رشت خیلی بافرهنگن -منم به رشتی بودنم افتخار میکنم هیج جا مثل ادماش باصفا نیستن

 95. شادمهر ۱۳۸۹-۰۲-۳، ۲:۰۶ ق.ظ

  خوب

 96. یه رشتیه باتعصب ۱۳۸۹-۰۲-۵، ۱:۵۵ ب.ظ

  زنده باد رشت و گیلان عزیز
  مرگ بر کسانی که به رشتیها تهمت می زنند(تهرانیهای بی غیرت)
  برید خیابون های تهران ببینید چه مطلک هایی به خواهر مادر هم میدن
  واقعا بی غیرتید

 97. میثم ۱۳۸۹-۰۳-۱۳، ۴:۲۱ ق.ظ

  درود به هرچی ایرانیه اصیله
  بابا بی خیال چرا اینقدر به پر و پای هم میپیچین.رشت مهد تمدن تو این حرفی نیست کسانیم که از بی غیرتی تو رشت حرف میزنن معلومه خبر شهرهای خودشونو ندارن.لااقل اینجا آدم سالم از ناسالم معلومه ولی جاهای دیگه چی(همه زیر چادر)!خوبه دیگه.
  این قدر میگن قم و مشهد مقدسه ما که تقدسی توش ندیدیم.شاید اینجا باشه که هست
  بدرود